واکسن اسلحه‌ای خطرناک

آیا با تزریق واکسن، تنها ویروس ضعیف‌شده وارد بدن می‌شود؟!

تصور عمومی این است که با تزریق واکسن، بدن در مقابل بیماری ایمن می‌شود؛ میکروب ضعیف‌شده‌ به بدن وارد می‌شود، بدن تجربه‌ یک بیماری خفیف را می‌گذارند و در نهایت سیستم ایمنی بدن در مقابل بیماری اصلی مقاوم می‌شود. اما آیا با تزریق واکسن، تنها ویروس ضعیف‌شده وارد بدن می‌شود؟!

بررسی‌ها نشان می‌دهد واکسن‌ها حاوی محتویاتی هستند که می‌توانند به بدن آسیب‌های جدی بزنند یا حتی زمینه‌ساز بیماری‌های دیگر شوند. حال سؤال این‌جاست؛ آیا تصور کاملاً خوش‌بینانه در مورد واکسن‌ها قابل پذیرش است یا واقعیت‌های جدیدی که در بررسی‌های اخیر در مورد خطرات واکسن‌ها خود را نشان داده‌اند؟!

این موضوعی است که در گزارش پیش‌رو مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

«نقشه جامع تولد فرزند + واکسن طبیعی»

 

اخیراً نیز مرکز کنترل بیماری CDC از انتشار نتایج مبنی بر افزایش قابل توجه اوتیسم، بین پسران دورگه آمریکایی‌آفریقایی که پیش از ۳۶ ماهگی واکسینه شده بودند، امتناع نمود.

 

مواد سمی موجود در واکسن‌ها

در سال ۲۰۱۵ گزارش مرکز کنترل بیماری (Center for Disease Control) با موضوع محتویات سمی موجود در واکسن­ها در آمریکا منتشر شد که در آن موارد متعددی از ترکیبات سمی را در محتویات واکسن‌ها نشان می‌داد.

 • تیمروزال (Thimerosal)
  ماده‌ای حاوی اتیل جیوه که به‌طور گسترده به‌عنوان ماده نگه‌دارنده(preservative) و ضد میکروب موضعی کاربرد دارد. بیش از ۱۶۵ پژوهش نشان داده است که این ماده برای سلامت انسان مضر است؛ که از آن جمله می­توان بر اثرات مخرب آن بر دستگاه عصبی اشاره کرد که با بیماری­هایی نظیر آلزایمر، اوتیسم، بیش­فعالی و عقب­ماندگی ذهنی در ارتباط است.
 • آلومینیوم
  آلومینیوم برای القای پاسخ ایمنی به واکسن­ها افزوده می­شود و می­تواند منجر به سمیت عصبی ­شود. در سال ۲۰۱۱ در پژوهشی از دانشگاه British Columbia اعلام شد که هم‌زمان با افزایش دوز آلومینیوم در واکسن‌ها، تعداد بیش‌تری از کودکان به ناهنجاری اوتیسم مبتلا شده­ اند.

 • فرمالدهید
  ماده­ ای است که طبق استاندارد سازمان غذا و داروی آمریکا(U.S. Food and Drug Administration) برای غیرفعال کردن میکروب­های موجود در واکسن کاربرد دارد. اما در گزارش سازمان بهداشت جهانی (WHO) در لیست مواد سرطان‌زای انسانی (carcinogenn) منتشر شده ­است. گفته شده است که دوز این ماده کم­تر از ایجاد حساسیت برای سیستم ایمنی انسان است اما باید به این نکته توجه نمود که سیستم ایمنی کودکان بسیار حساس­تر از بزرگ‌سالان است و استفاده از چنین مواد خطرناکی باید مورد تجدیدنظر واقع شود.
 • مونوسدیم گلوتامات (Monosodium Glutamate)
  مونوسدیم گلوتامات، از عواملی است که می­تواند در عملکرد طبیعی سلول­ها اختلال ایجاد کند و با آسیب به سلول­های عصبی منجر به تشنج شود.
 • DNA انسانی و حیوانی
  بافت انسانی و حیوانی به عنوان محیط کشت برای ویروس­ یا باکتری مورد استفاده قرار می­گیرد. این مقادیر DNA موجود در واکسن می­تواند وارد سلول­های بدن میزبان شده و واکنش­های خود ایمنی را ایجاد نماید. شواهدی مبنی بر ارتباط واکسن آنفولانزای B و دیابت نوع یک و واکسن هپاتیت B و MS موجود است.
 • پلی سوربات ۸۰ (Polysorbate 80)
  به‌عنوان امولسیفایر کاربرد دارد که می­تواند منجر به واکنش آنافیلاکسی غیرایمنی شدید شود. همچنین بین این ماده و بیماری کرون رابطه­ هایی دیده شده است.
 • تریتون X-100
  نوعی شوینده است که منجر به مرگ سلول­ها می­شود.
 • فنول
  نوعی نگه‌دارنده است و مانند تیمروزال موجب سمیت عصبی می­شود؛ یعنی با کشتن سلول­های عصبی به سیستم عصبی آسیب می­رساند.
 • فنوکسی اتانول (Phenoxyethoanol)
  ماده­ای آنتی­باکتریال است که بر روی کلیه، کبد و سیستم عصبی اثر منفی دارد.با توجه به این­که چنین مواد پرخطری در واکسن‌ها موجود است، وجود آزمایشگاه کنترل کیفیت معتبر و پیشرفته در کشور ضروری به‌نظر می­رسد. آزمایشگاهی که تمام تجهیزات لازم برای شناسایی محتویات واکسن و تعیین توالی ژن­ها و تحلیل آن ­را دارا باشد. واکسن­های موجود در بازار حاصل دو فرآیند هستند؛

  الف) میکروب کشته یا ضعیف‌شده؛ که در این صورت دستگاهی با توانایی توالی‌یابی ماده وراثتی آن، جهت تعیین و تشخیص گونه‌ صحیح میکروب مورد نیاز است.
  ب) پروتئین ایمنی ­زای میکروب که از میکروب طبیعی گرفته شده است و یا به‌روش مصنوعی در آزمایشگاه تولید می­شود و در هر حال می­بایست محتوا و توالی ماده‌ وراثتی آن ارزیابی شود.
  مثالی که اهمیت تشخیص این مواد را نشان می­دهد، موردی است که در دهه ۱۹۸۰ پیش آمد. سنتز مصنوعی هورمون انسولین در حالی­که تنها یک آمینواسید آن اشتباه جایابی شده بود، منجر به‌بروز فاجعه و مرگ بیماران زیادی شد. همچنین می‌توان به واردات خون­های آلوده به ویروس ایدز از کشور فرانسه و ابتلای افراد زیادی اشاره نمود که در صورت وجود آزمایشگاهی پیشرفته، جلوگیری از چنین فاجعه­ای ممکن بود.در ادامه، به‌ذکر چند مورد از عوارض ثبت‌شده‌ واکسیناسیون در کشورهای مختلف می­پردازیم؛
 • اوتیسم و سرطان، ارمغان واکسیناسیون برای کودکان
  MMR هم‌بستگی قابل توجهی بین تزریق واکسن Autism disease(AD)-درخودماندگی کودکان- وجود دارد. با تحلیل اطلاعات آماری به­ دست ­آمده از دولت­های ایالات‌متحده، انگلیس، دانمارک و استرالیای غربی در موسسه SCPI، دانشمندان به این نتیجه رسیده­ اند که در افرادی که تزریق واکسن‌های حاوی رده ­های سلولی جنین انسانی و آلودگی رتروویروسی انجام­ گرفته، بروز ناهنجاری اوتیسم افزایش یافته است. دکتر ترزا دیشر(Theresa Deisher) اشاره کرد که علاوه‌بر اوتیسم، سرطان خون شایع در دوران کودکی و لنفوم نیز از عوارض واکسن­های آلوده به سلول­های جنینی می­ باشند.، آبله‌مرغان (Varicella Chickenpox) و هپاتیت A با بروز ناهنجاری عصبی اوتیسم)

از انتشار نتایج مبنی بر افزایش قابل توجه اوتیسم، بین پسران دورگه آمریکایی‌آفریقایی که پیش از ۳۶ ماهگی واکسینه شده بودند، امتناع نمود.CDCاخیراً نیز مرکز کنترل بیماری جای بسی تعجب است که سازمان و غذا و داروی آمریکا FDA با وجود اطلاع از خطر بروز جهش­زا­یی ورودی (insertional mutagenesis) بر اثر استفاده از رده ­های سلولی جنین انسانی، باز هم از این حقیقت چشم‌پوشی کرده است. این در حالی است که مطالعات امنیتی حاکی از آن است که مقادیر DNA انسانی موجود در واکسن، نباید از ۱۰ng تجاوز کند اما تیم دکتر دیشر دریافتند که حدود DNA جنینی موجود در هر دوز واکسن­، ۱۴۲ng – ۲۰۰۰ng است.
مطالعات بسیاری مبنی بر وجود ارتباط بین رتروویروس درونی انسانی و لنفوم کودکان منتشر شده است. واکسن­های MMR II و آبله‌مرغان و همچنین همه واکسن­های رایج یا تولیدشده از رده‌های سلولی جنینی WI-38 به این رترو­ویروس آلوده هستند و والدین و متخصصین حق دارند که این موضوع را بدانند.

دادگاه ایتالیا واکسن MMR را علت اوتیسم کودک اعلام نمود

در ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۴ در یک دادگاه ایتالیایی در شهر میلان، حکمی مبنی بر ابتلای پسری به اوتیسم بر اثر دریافت واکسن هگزاوالان صادر شد. این حکم در پی شکایت والدین کودک از وزارت بهداشت، به این صورت اعلام شد؛ جیوه و آلومینیوم موجود در واکسن علت اوتیسم است. دادگاه شواهدی بر شروع علائم اوتیسم از زمان دریافت واکسن در کودک یافت و وجود این فلزات را سبب بروز جهش ­هایی در سیستم عصبی نشان داد. دو سال پیش از آن نیز در ۲۳ می ۲۰۱۲، حکم مشابهی در شهر ریمینی ایتالیا صادر شده بود. این بار واکسن MMR علت ابتلای پسر بچه به اوتیسم تشخیص داده شد. این در حالی است که نتایج حکم دادخواست­­های مشابه در کشور آمریکا متفاوت بوده است و دادگاه ویژه واکسن آمریکا در هیچ‌یک از موارد شکایت والدین، حاضر به اعلام رابطه بین دریافت واکسن و اوتیسم نشده است.

بنا بر آمار اعلام­ شده از رسانه­ ها، روند ابتلا به اوتیسم در ایران رو به افزایش است و آمار کودکان اوتیستیک چیزی حدود صدهزار نفر است. حال با این سؤال روبه‌رو هستیم که آیا این آمار با واکسن‌های وارداتی در ارتباط است؟ در ادامه به ارائه شواهدی از ناکارآمدی واکسن­ها در سایر کشورها که حتی توانسته منجر به لغو و تغییر برنامه واکسیناسیون شود می­پردازیم.

۱۱٫ آمریکایی ­های واکسینه به اوریون، بیمار می­شوند.

واکسن، صنعت بسیار سود­آوری است. شرکت فایزر در سال ۲۰۱۵ تنها از یک واکسن، ۶٫۲۵ بیلیون دلار درآمد داشت. حتی واکسن­های ناکارآمدی همچون MMR نیز برای سازندگان آن درآمدزا هستند. بارها و بارها در میان افراد واکسینه‌شده شیوع رخ می­دهد و این حاکی از این حقیقت است که واکسن آن چنان‌که تبلیغ می­شود، کارایی ندارد. شواهد حاکی از آن است که اخیراً ۴۱۱ دانشجوی دانشگاه هاروارد به اوریون مبتلا شده­ اند؛ در حالی­که تک‌تک این افراد، واکسینه شده بودند. چهار مورد مشابه نیز در چهار دانشکده­ دیگر از شهر بوستون گزارش شده است و سیزده مورد ابتلا به اوریون نیز در کالیفرنیا دیده شده است.
به‌گفته دکتر آمش آدالجا (Dr. Amesh Adalja) متخصص بیماری­های عفونی در دانشگاه مرکز پزشکی پیتزبرگ، واکسن تنها در شرایطی که در فرد در معرض حجم کمی از ویروس قرار می­گیرد، عمل می­کند و در شرایطی که حجم ویروس در محیط بالاست – مانند اپیدمی در خواب‌گاه دانشجویی – کارآیی نخواهد داشت و غلظت بالاتری از پادتن نیاز است؛ تا بدن را در برابر ابتلا، مصون سازد.

در سال ۲۰۰۹، بیش از هزار مورد ابتلا مشاهده شده که ۷۷ درصد آن­ها واکسینه شده بودند. در سال ۲۰۰۶ نیز بیش از ۶۵۰۰ نفر به اوریون مبتلا شدند که عمدتاً دانشجویانی بودند که دو دوز MMR دریافت کرده بودند.تزریق واکسن MMR بین سال­های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۵ منجر به ۹۸ مورد فوت و ۶۹۴۴ مورد معلولیت شده است. این در حالی‌ست که تنها یک تا ده درصد از اثرات تزریق واکسن گزارش می­شود و آمار واقعی نزدیک به ۹۸۰ مورد فوت و ۶،۹۴۰۰ مورد معلولیت تخمین زده ‌شده است. ابتلای طبیعی به اوریون، به‌ندرت منجر به‌فوت خواهد شد؛ به‌گزارش مرکز کنترل بیماری CDC اخیراً هیچ فردی از ابتلای طبیعی به اوریون فوت نشده است.

 

حقایقی از این ‌دست آن‌قدر زیاد است که در این‌جا تنها به چند مورد اجمالی از ناکارآمدی واکسن و اثرات زیان‌بار آن در کشورهای مختلف اشاره می­ کنیم.

 

۲۵ حقیقت در مورد صنعت واکسن در جهان

 • شیوع سرخک؛ در حالی‌که ۹۹ درصد مبتلایان واکسینه شده بودند. (واکسن MR یا MMR) (چین؛ سپتامبر ۲۰۱۴)
 • اجباری نمودن واکسن آبله­ مرغان، سرعت شیوع آن را افزایش داد. (کره جنوبی – ۲۰۰۵)
 • شیوع اوریون در بین افرادی که نیمی از آنان واکسینه بودند. (کانادا/کبک – ۲۰۱۲)
 • مرگ ناگهانی ۷۴۹ نوزاد، پس از دریافت واکسن.(آمریکا – ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۳)
 • ممنوعیت استفاده از واکسن MMR بعد از مشاهده عوارض آن در ۱٫۸ میلیون کودک. (ژاپن – ۱۹۹۳)
 • افزایش مرگ‌ومیر نوزادان ناشی از واکسن. (آمریکا – ۲۰۱۱)
 • ایجاد دادگاه ویژه رسیدگی به شکایات از عوارض واکسن در پی شکایات مکرر خانواده قربانیان واکسن. (آمریکا – ۲۰۱۴)
 • کشف ارتباط بین جیوه موجود در واکسن و اوتیسم. (آمریکا – ۲۰۰۴)
 • افزایش ۳۴۰ درصدی اوتیسم بین کودکان دورگه آمریکایی‌آفریقایی؛ در پی دریافت واکسن MMR. (آمریکا – ۲۰۰۲)
 • کشف رابطه اوتیسم صدهزار کودک و واکسن حاوی ماده سمی تیمروزال. (آمریکا – ۲۰۰۵)
 • حداقل ۹۷ پژوهش انجام شده که نشان‌دهنده رابطه بین واکسن­ و اوتیسم است.

 • سرپوش گذاشتن بر حقایق کشف‌شده مربوط به مضرات واکسن­ها. (آمریکا-۱۹۹۱ تا ۲۰۰۵)
 • واکسن آنفولانزای فصلی، هنوز حاوی ماده مضری همچون تیمروزال، فرمالدهید و تریتون X است. (آمریکا)
 • واکسن‌های تولیدشده، هنوز حاوی جیوه هستند. (آمریکا)
 • ابتلای چهارده دانش ­آموز به سرخک، در حالی‌ که همه آنان واکسن MMR را دریافت کرده بودند. (آمریکا/ تگزاس – ۱۹۸۷)
 • انتشار نتایج پژوهش­های جعلی، مبنی بر اثربخش بودن واکسن­ها.
 • اسکات روبن(Dr. Scott Reuben)ده­ها مقاله مبنی بر اثبات اثر داروهای تولیدی شرکت­­هایی نظیر فایزر منتشر نمود. نمونه‌ آن مقاله‌ای بود که در آن، اثربخشی داروی سلبرکس (داروی مسکن ضد درد) توجیه شده بود. در حالی ‌که هیچ بیماری در تحقیق شرکت داده نشده بود. (نشریه پزشکی – ۲۰۰۵)
 • تصویب قانون مصونیت سازندگان واکسن از شکایت­های والدین کودکان آسیب‌دیده. (آمریکا)
 • علی‌رغم شواهد موجود، مرکز کنترل بیماری CDC رابطه بین مواد نگه‌دارنده واکسن­ها و بیماری­های خطرناک را رد می­کند.
 • منتشر نشدن نتایج منفی حاصل از تزریق واکسن­ها در رسانه.
 • بیش از نیمی از مقالات منتشرشده در زمینه‌ اثربخشی واکسن­ها، کذب است.
 • بسیاری از ژورنال­های حامی واکسن­ها از سمت شرکت­های بزرگ داروسازی حمایت می­شوند.
 • FDA در سایت خود اعتراف کرده است که سالیانه بیش از صدهزار مرگ‌ومیر ناشی از داروهای ایمن رخ می‌دهد. (۲۰۱۵)
 • FDA برای تأیید داروها تنها به ناظران خودش متکی است.
 • FDA هیچ آزمایش مستقلی بر روی داروها اعمال نمی­کند.

شواهدی مبنی بر دریافت رشوه توسط ناظران FDA وجود دارد که از اعتبار عملکرد این بنیاد می­کاهد. در سال ۲۰۱۲ شرکت گالاکسو اسمیت کلاین (GlaxoSmithKline) به‌دلیل عدم ارائه اطلاعات صحیح به پرداخت سه بیلیون دلار محکوم شد.

شاید برای خوانندگان قابل‌تصور نباشد که در پشت پرده‌ صنعت پرسود واکسن چه چهره­هایی پنهان است. چهره­های به‌ظاهر موجهی که با ادعاهای خیرخواهانه و انسان‌دوستانه، انواع واکسن­ها را در کشورهای جهان‌سوم توزیع می ­کنند. واکسن­ هایی که به‌نام سلامتی، کودکان را تا پای مرگ می­ کشانند و عوارض جبران­ ناپذیری برای آن­ها به‌همراه دارند. حال، جای این پرسش است که آیا این برنامه­ های در ظاهر بشردوستانه با سیاست­های کاهش جمعیت که شخص بیل‌گیتس بارها بر آن تأکید کرده ، در ارتباط است.

در سال ۲۰۱۲، پرونده‌ای علیه بنیادهای مجری واکسیناسیون در دادگاه عالی هند در جریان بود؛ متن کیفرخواست پرونده این‌چنین بود؛ «بنیاد بیل و ملیندا گیتس ([۲۲]BMGH)، سازمان بهداشت جهانی (WHO) و برنامه و تکنولوژی مناسب در سلامتی (PATH) (سازمانی دیگر تحت سرپرستی بیل گیتس) با بی ­توجهی، واکسن­های خود را روی قشر آسیب ­پذیر، ناآگاه و آموزش­ ندیده کشور هند آزمایش می­ کنند. رضایت دانش ­آموزان و والدین آن­ها جلب نشده و هیچ­گونه آگاهی از عوارض ناشی از واکسن به آن­ها داده نشده است.

در اوت سال ۲۰۱۴ نیز شکایتی دیگر مبنی بر تست واکسن HPV (ویروس مرتبط با سرطان دهانه رحم) روی دختران جوان بومی آزمایش شد. این بار شانزده‌هزار کودک هندی با شرایط مذکور مورد آزمایش قرار گرفته بودند. نارایانا کومار (KP Narayana Kumar) گزارش داد که در سال ۲۰۱۰، بسیاری از کودکان در طول یک ماه پس از دریافت واکسن بیمار شدند که پنج مورد منجر به ‌مرگ شد. همچنین در همان سال، در پی واکسیناسیون چهارده‌هزار کودک بومی علیه HPV، دو کودک جان خود را از دست دادند. مجری این طرح شرکت GSK بود که در پرونده ­ای دیگر متهم به ریختن ۴۵۵ لیتر ویروس فلج اطفال در یکی از رودخانه­ های بلژیک شده است.

در گزارشی دیگر، هفت مورد مرگ بین دانش ­آموزان دختر دریافت‌کننده واکسن HPV مشاهده شد که در همه‌ آن‌ها عوارضی همچون تشنج ­های شدید صرع و خون‌ریزی شدید قاعدگی گزارش شده بود. اما در گزارش پزشکی قانونی، علت مرگ آن‌ها مالاریا، آلودگی ویروسی، خون‌ریزی مغزی و خودکشی اعلام شد؛ در حالی ­که هیچ‌گونه کالبدشکافی انجام نشده بود. بسیار جای تعجب است که در کشورهای جهان‌سوم، با وجود مشاهده عوارض جبران­ ناپذیری که گاه منجر به مرگ شده ­اند، باز هم روند واکسیناسیون با برچسب­ های صلح و دوستی ادامه دارد اما در کشوری مانند انگلیس، پس از مشاهده عوارضی همچون غش‌و‌ضعف در دانش ­آموزان، برنامه واکسیناسیون لغو شده و علت آن به والدین گزارش می­شود.

 

لغو واکسیناسیون در مدارس انگلیس به‌علت عوارض آن

به‌دلیل بروز عوارض واکسیناسیون در دانش‌آموزان انگلیسی، برنامه واکسیناسیون لغو شد و طی بخش‌نامه‌ای به اطلاع والدین دانش‌آموزان رسید.

در ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۵، سیستم گزارش‌دهی تبعات مضر واکسن اعلام نمود که ۱۸۴۶ مورد بیماری شدید در پی تزریق واکسن در آمریکا رخ داده است که ۹۹ مورد فوت را به‌دنبال داشته است. ۳۴ درصدِ مرگ‌ومیر در کودکان زیر شش سال بود. همان­طور که مشاهده می­ کنید، در کشورهای دیگر مراجع قانونی برای رسیدگی به‌ عوارض ناشی از واکسن تأسیس شده است؛ VAERS در انگلیس و دادگاه ویژه واکسن در آمریکا. حال، جای این پرسش است که در ایران چه مرکزی پاسخ‌گوی چنین عوارضی‌ست و این‌که آیا اصولاً عوارض واکسیناسیون ثبت می­ شود و والدین از تبعات آن آگاه می ­شوند؟

نکته دیگر این است که چه نهادی مسئول بررسی سلامت واردات واکسن به ایران است؟! آیا آزمایشات تشخیصی لازم روی واکسن­های وارداتی انجام می­شود؟!در حال حاضر، بنابر گفته افراد مشغول در بخش کنترل کیفیت وزارت بهداشت، مراحل کنترل کیفیت در کشور انجام می­شود اما چنان­که می‌بایست پیشرفته نیست و برای انجام آزمایشات دقیق ­تر به آزمایشگاه مجهزتر نیاز است.

وجود یک آزمایشگاه پیشرفته مرجع، جهت انجام آزمایشات دقیق مولکولی به‌شدت در کشور احساس می­ شود. آزمایشگاهی که علاوه‌بر تشخیص سلامت محتویات واکسن و مطابقت آن با استانداردهای جهانی، وجود هرگونه ناخالصی و مواد مضر را تشخیص دهد. همچنین به نقل از افراد متخصص دانشگاهی، لازمه کارآیی مناسب چنین آزمایشگاه مجهزی حضور اپراتورهای خبره و کارآزموده است و وجود چنین نیروهایی مستلزم ایجاد رشته­ های دانشگاهی مرتبط. در حال حاضر، به‌عنوان یک راه­ حل موقت و چاره­ ساز در جهت ارزیابی و کنترل کیفیت واکسن­های وارداتی، می­توان به فرستادن نمونه ­ها به آزمایشگاه ­های معتبر خارج از کشور اشاره کرد.

 

«نقشه جامع تولد فرزند + واکسن طبیعی»

‫۱۸ دیدگاه ها

 1. خاک بر سر مردم احمقی که به وزارت بهداشت که زیر نظر صهیونیست کار میکنه اعتماد می کنن . الاغها کلا طب شیمیایی برای کشتار و عقیم کردن انسان کار میکنه . یه نگاه بندازین چقدر ادم در بیمارستانها کشته میشن و با واکسن معلول میشن اخه شما مردم کی بیدار میشین .

 2. عزیزان تمام دنیا زیر چتر فراماسون و ایلومیناتی هدایت میشه و تمام حکومت اا ازین سازمان ها دستور میگیرن و ایرانم همینطور از شکل ساختمان مجلس یا اجلاس و…. همه چیز معلومه از ماتریکسی که براتون ساختن بیدار بشید به بعد پنجم زمین خوش امدید نور بر تاریکی پیروزه و کابال در حال شکسته

 3. منم به واکسن مشکوکم. حداقل یه کاری کنید واکسن در داخل تولید بشه. این حجم بیمار در کشور عجیبه. من که سالهاس بیمارم و با انواع این پزشکا و داروهای شیمیاییشون ( به قول مادر بزرگم با این گچ ها) خوب نشدم.

 4. منم به واکسن مشکوکم. اما احساس می کنم عامل بیماری چه باکتری و چه ویروس هم عمدا در جوامع رواج پیدا می کند و ممکن است ساختگی باشد. این واکسن ها بهتره در داخل تولید بشن . نمی دونم با چه جرأتی واکسن وارد می کنیم ؟ تمام پیشرفت ما ساختن بیمارستان و بیمار پروریه.اصلا نمی فهمم چرا تزریق واکسن باید اجباری باشه. من خودم سالهاست بیمارم و از هر چی پزشک و داروهای شمیایی شون رنجورم و دلگیر. هیچ کس منو نتونست خوب کنه .

 5. سلام
  ممنون از مطلب بسیار خوبتون.
  دوستان باور کنید این مطالب عین واقعیته . شما کافیه مستند واکسن از افشا تا واقعیت را دانلود کنید.اون مستند را آمریکاییها ساختن ایرانیا و علمای اسلامی که نساختن.
  من شخصا با مطالعاتی که داشتم به این نتیجه رسیدم که واکسن شاید بد نباشه ولی شما باید از یک جای معتبر واکسن را تهیه کنید این واکسنهایی که تولید میشه به دست کسانی ساخته می شود که میلیاردها دلار سود می کنند و چرا هیچوقت به این موضوع فکر نکرده اید که چرا بیماریهایی مانند ایدز – ام اس – آلزایمر و…. قبلا وجود نداشت؟؟
  در واقع سازمان FDA یک جانی به تمام معناست.کتاب کوین ترودو (درمانهای طبیعی که آنها نمی خواهند شما بدانید)رو بخونید تا بیشتر بدانید که این سازمان منغعت خودش رو بر سلامتی افراد ترجیح می دهد.
  الان هرکسی سرطان داشته باشد پدرشو درمیارن اینقدر هزینه های سنگینی باید بپردازه !!! آیا واقعا لازمه ؟
  بنده تجربه ی درمان سرطان رو در نزدیکان خودم با خام گیاهخواری دیده ام. تازه چرا درمانی که دکتر استرالیایی ساخت و ۵۴۰۰۰ بیمار سرطانی را درمان کرد عمومیت ندادند ؟اونها دوست ندارند داروهایی که ساخته اند رو از بین ببرند و میلیاردها دلار به خودشون ضرر برسونن.
  پس بیخودی جبهه نگیرید.دکترهایی که این همه شما بهشون اعتقاد دارید همشون در دانشگاه شیوه ی نوشتن دارو و نسخه نویسی رو یاد میگیرن.چیز دیگه ای بلد نیستن.در واقع نباید بهشون گفت طبیب باید بهشون گفتن مبلغین دارویی.
  ابوعلی سینا طبیب بود و البته کسانی که در طب سنتی فعالیت می کنند و تجربه های خوبی دارند مانند دکتر خیر اندیش و …

 6. سلام من اونقدر ذهنی ندارم ولی هرجور فکر میکنم بازم به این فمر میفتم که یعنی دانشمندان کل جهان عرضه نداشتن که یک واکسن درست کنن و هیچ جای اخبار چه ذر ایران چه در خارج پخش کنن که اینا ضرر داره

 7. بنده خدا بی خود خودتو مدیون نکن(مدیر محترم سایت گفت:

  آیت الله سبحانی با بیان اینکه نمی توان علم طب نوین را تکذیب کنیم، گفت: واکسن واجب شرعی است و حیات ما به آن بستگی دارد.

 8. هدف این سخنان چیه؟ نکنه این افراد (موسسین این سایت)دنبال منافع شخص شان هستند؟؟؟
  خوبه نظر اول نظر متخصصین پزشکی و بزرگان ومراجع دینی را نیز جویا شوید بعد اقدام به این (ببخشید) ارجیف بکنید!!!…
  شما که ادعا دین وطب اسلامی می کنید از علما ومراجع تا بحال سوال کردید………. سخنان آیت الله سبحانی خیلی جالبه….« آیت الله سبحانی با بیان اینکه نمی توان علم طب نوین را تکذیب کنیم، گفت: واکسن واجب شرعی است و حیات ما به آن بستگی دارد.«

 9. والا ما را گذاشتین تو منگنه..
  از یه طرف با این حراتون نست به همه چیز و همه کس بی اعتماد شدیم و برامون این مساله یقینی شده که همه چیز تحت تاثیر سیاست های یه عده منفعت طلب داره اداره میشه و هیچ کس راست نمی گه … از طرفی دیگر نمی دونیم خود شما از کدوم دسته اید از کجا معلوم شما هم برای یه سری منفعت های شخصی نیومده باشین این حرفا را بزنین که شاید دروغ باشه!!!! و از طرفی دیگر وزارت بهداشت ما را تحت فشار میزاره که واکسیناسیون انجام بدیم وگر نه مشکل تحصیل و… برا بچه ها پیش میاد. خدا دروغگو را رسوا کنه آمین…

 10. سلام
  دقیقا دیگران رو چطور راضی کنیم که واکسن درست نیست؟
  باور نمی کنن

 11. بر اساس علوم قدیم و علوم جدید بهترین پادزهر هر چیزی را در خود همان چیز جستحو می کتتد. به عنوان نمونه بهترین پادزهر مار از خود زهر مار گرفته میشه و در حقیقت رقیق شده خود زهر است. برای بیماریهای واگیردار هم از همین قاعده استفاده شده است و اسم آن را واکسن گذاشته اند . واکسن ابله نمونه ضعیف شده خود ویروس آبله است. و خیلی از واکسن های دیگر نیز از همین روش استفاده می کنند. البته این امر درست هم هست چون با وارد کردن مقدار ضغیف یک ویروس، بدن در برابر آن مقاوم می شود و راه مقابله با ان را می یابد و در برابر هجوم ناگهانی نمونه قدرتمندتر توان دفاع از خود را پیدا می کند. این الگو در کل زندگی بشر هست یعنی برای مقابله با یک وضعیت بد، مسابقه سنگین، امتحان و … همیشه از قبل تمرین می کند و با مدلهای ضعیفتر خود را ازمایش می کند. الگوی ساخت واکسن هم همین موضوع است. اگر در جایی هم تاثیرات کمی داشته نباید انرا به کل تعمیم دهیم(احتمالا در مسابقه تمرینی اشتیاه وجود داشته) ولی در ۲۰۰ سال گذشته به شدت مرگ و میر را کاهش داده. می توانید آمار مرگ میر در کشور خودمان را بر اثر طاعون، آبله و .. در گذشته مطالعه کنید.

 12. واقعا خجالت داره نوشتن این خرافات و. توهمات… اگه واکسن نزده بودن نویسنده نا محترم مقاله حضور نداشتن الان که این اراجیف و. بنویسن….

  1. سلام. دوست عزیز. باید خدمتتان بگویم که اولین باری که واکسن به وجود آمد جنبه درمانی و مثبتی داشته و ایمنی زا بوده. ولی الان جنبه منفی دارد و بعضی ها امثال بیل گیتس از واکسن سو استفاده کرده و در آن جیوه میریزند تا مردم را بکشند و الان جنبه ایمنی زدایی دارد نه ایمنی زایی و مثبت. و الان این بیماری ها از بین رفته چرا باید واکسنی که حتی در ایران تولید میشود هم ضرر دارد استفاده کنیم؟؟ و اینکه چرا نباید به صورت طبیعی واکسینه شویم. مثلا دارو امام کاظم بخوریم. کی گفته واکسن شیمیایی ضرر دار و حرام را بزنیم در حالیکه بهودی ها آن را حرام دانسته و نمیزنند.هر دارو شیمایی عوارض دارد. هر چیزی که ضرر داشته باشد حرام است. ودر حرام هیچ شفایی نیست. تو رو خدا واکسن نزنید. این شرکت های دارویی به خاطر منافع مادی هر کاری میکنند.

 13. با سلام

  الان تکلیف ماهایی که ناخواسته بهمون واکسن زدن چیه؟؟

  و اینکه برای بچه هامون چیکار کنیم؟؟ جایگزینش چیه؟؟؟

  یه جایی خوندم بلافاصله بعد از بدنیا اومدن نوزاد باید یه ماده ای تو دماغش ریخته بشه بجای واکسن…درسته؟؟؟

  اما نکته آخر: متاسفانه تا زمانی که طب اسلامی و سنتی در حد تئوریه و مستندات تجربی و جامعه آماری آنچنانی نداره ،راه بجایی نخواهیم برد…

  توصیه بنده به جناب تبریزیان، ضیایی و … اینه که به جای ضبط برنامه هایی که صرفا در اون ها نسخه هایی میدن که موادش هیچ جا گیر نمیاد ،اقدام به تهیه مستندات تصویری از مراجعین کنند…

  تا هم اعتماد مردم با دیدن بهبود یافتن بیماران جلب بشه ،هم یه مقدار پیچیدگی و گنگ بودن مطالب از بین بره…

  خواهشا این پیام رو برسونید به دست آقای تبریزیان… بنده خودم حاضرم همکاری کنم در زمینه ساخت مستند باهاشون

  موفق باشید

  یاعلی

  1. سلام آیا این واکسن آبله طاعون سیاه سرفه دیفتری وفلحج اطفال نبود که این بیماریها را ریشه کن کرد؟؟؟؟؟؟؟ مرگهای دسته دسته و هزاران هزار انسان در طی قرون متمادی ناشی از همین بیماریهای ریشه کن شده با واکسن را هرگز از یاد ما نمی رود هرچند که از یاد گردانندگان سایت رفته باشد . البته این مستنداتی که بعنوان عیب واکسن مطرح شده اولا توسط همان علوم تجربی مطرح شده برای سالمتر شدن این مواد. دوم اینکه شما که علوم تجربی و کشفیات اونرا قبول ندارید چطور این مستندات را قبول میکنید؟
   بله واکسن ممکن عیوبی داشته باشه که بازهم همان علوم عیوب آنرا جستجو میکنه و در جهت اصلاح اقدام میکنه.ولی دیدن عیوب ناچیز و بزرگ نمودن آن برای بهره برداری….. و ندیدن مزایای عظیم آن در جوامع انسانی و کنترل مرگ ومیر انسانها نهایت بی ایمانی است و هزاران مطالب حق دیگری در دفاع از علوم پزشکی جدید وجود داره که فرصت نیست
   گردانندگان این برنامه جز عوامفریبی هدف دیگر ندارند وگرنه باید علومی که ادعای آنرا دارند با صدها پزشک و متخصص مومن که در کشور داریم مطرح و به اثبات برسانند نه اینکه خود را درمقابل مردم عادی که فرصت و شرایط تحقیق وبررسی درستی این ادعاها ندارند خود عالم جا بزنند

   1. خیلی ممنون از پاسخ واقع بینانه شما .دقیقا همینطوره،
    این همه بیماری های آبله و ده ها بیماری دیگه که سالانه میلیونها نفر میمردند با همین واکسن ها ریشه کن شده.
    اینا میخوان خودشون رو مطرح کنند که دست به نگارش همچین مقاله ای زدن .
    یه مثل هست که میگه خالف تعرف ( مخالفت کن تا مشهور شوی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا