درمان فاصله بین مهره‌ها

اگر همراه با درد باشد و درد آن تا پا ادامه داشته باشد نشان دهنده سیاتیک می‌باشد. (مراجعه به درمان سیاتیک)

فاصله افتادن علتش نرسیدن خون کافی به مفاصل و لخته شدنِ خون و تنگ شدن رگ‌هاست و هر چیزی که رگ‌ها را باز و خون را رقیق کنید برای درمان ضروری است.

 

نسخه‌های درمانی

 • داروی لبناعسل (جامد و مایع دارد که آن را از درخت استرک می‌گیرند. از جامد آن ماده‌ای درست می‌شود که غضروف ساز است و درمان کمر درد می‌باشد)
 • مصرف پنج بسته داروی صاف کننده خون
  – بعد از مصرف کردن و تمام شدنِ دارو یک‌بار حجامت عام انجام شود.
 • مصرف داروی استخوان ساز به مدت سه ماه (پنج بسته)
 • مصرف سویق سنجد به مدت سه ماه (پنج بسته)
 • ماساژ دادن موضع با روغن بنفشه زیتونی
 • حجامت انتهای ستون فقرات
 • خوابیدن روی زمین سفت (درمان عمومی بیماری های کمر)
 • چسباندن ناخن‌های دست و پا روی محلِ درد. (بمدت سه روز)
  – ناخن‌های دست و پا را گرفته و به صورتِ نامرتبط و مخلوط روی محلِ درد قرار دهید و با چسب (چسب پارچه‌ای که در داروخانه‌ها موجود است) بچسبانید. (می‌توانید با پارچه هم ببندید)

‫۷ دیدگاه ها

 1. بدن انسان تخیلی درست شده آیا نمیشد دیسکی که تخریب شده یا مهره ای که خراب شده مثل ناخن دوباره رشد میکرد یا ترمیم میشد انسان که آفریده شده کارهای سنگین انجام بده جای انسان حیوان که نمیتونه کار کنه کاش میشد دیسکها یا دندانها حداقل تو عمر ۱۰۰ سال سه بار ترمیم میشد پس نمیشه باید درد بکشیم

  1. سلام
   بدن انسان قابلیت ترمیم و بازسازی اندام‌های مختلف مانند مفاصل را دارد؛ اما پشت هر نوع عملی علمی وجود دارد و عمل خود درمانی از طریق علم خودشناسی یا علم‌النفس قابل دسترسی است.

 2. با سلام .من هم دیسک کمر دارم دو تا مهره بالای دنبالچه و هم گردن و فاصله بین مهره های گردنم هم کم شده. هر درمانی انجام دادم فیزیوتراپی .آب درمانی بازم درد دارم.لطفا راهنمایی بفرمائید.

 3. سلام خسته نباشید یک سوال داشتم
  من حدود ۹ ماهی هست که هنگام نشستن روی صندلی کمرم بشدت درد می گیره البته مطمئن نیستم از کمرم باشه این درد درست پشت معده ام می باشدوسط دو پهلو این درد به حدی است که با نشستن شروع می شود و با ایستادن مشکل حل می شود امکان داره راهنمایی کنید مشکلم از چی هست؟

   1. ربطی به نرسیدن خون و لخته شدن خون و گرفتگی رگ ندارد. بر اثر انجام حرکات غیراستاندارد و بلند کردن وسیله سنگین به صورت غیراستاندارد و خم شدن و موارد مشابه این فاصله بین مهره ها می افتد

   2. سلام
    بدن انسان قابلیت ترمیم جابجایی و درمان هر نوع بیماری را بدون عامل خارجی داره، اما اگر بدن در تعادل و جریان کامل قرار داشته باشه که اکثر افراد جامعه به علت تغذیه ناسالم این قابلیت را از دست داده و نیاز به یک عامل خارجی برای درمان دارند.
    اگر جریان در ناحیه مهره‌ها برقرار باشه بطور خودکار هر نوع مشکلی در زمان خواب برطرف میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا