خواص گوشت گنجشک

به نام خداوند شافی و معافی؛ خداوند هرچه خلق کرده بی حکمت نیست و هرچه حلال و طیب قرار داده بی شک از روی لطف و رحمت بیکران خویش است، موضوع این است که خداوند متعال پرندگانی کوچک و بزرگ را حلال و طیب آفریده تا از خواص آن بهره‌مند شویم.

این پرنده‌ی کوچک و زیبا که صدایی دلنشین دارد گوشتش پر از خواص می‌باشد، ما فقط به چند مورد از خواص درمانی و خوراکی آن اشاره می‌کنیم.

 

خواص گوشت گنجشک

 • گوشت گنجشک یکی از مقوی ترین غذاهای سنتی بوده و از نظر خواص داروئی بسیار ارزشمند است.
 • استاد شیخ یاسین اشاره می‌کنند که گوشت گنجشک، برای تقویت و نیروی جنسی بسیار سریع عمل می‌کند و بسیار قوی است.
 • گوشت گنجشک برای افراد ضعیف و سرد مزاج و بلغمی و افرادی که بیماری آن‌ها از سردی است نعمتی بزرگ است و بسیار برای آن‌ها مفید می‌باشد.
 • تقویت کننده قوای جسمی، جنسی و روحی است.
 • برای افرادی که ام اس، پارکینسون، رعشه، سردی تن، درد استخوان و… دارند بسیار مفید است.
 • خواص دیگر این پرنده این است که بالا برنده فشار خون است، افرادی که دچار ضعف و افت فشار هستند از گوشت گنجشک غافل نشوند.
 • گویند اگر گنجشک را با زرده تخم مرغ طبیعی در روغن زیتون سرخ کنند و در چند وعده بجای غذای روزانه میل کنند افراد مسن را جوری نشاط و قوای جنسی دهد که انگار جوانی برومند هستند.

نکته: طبع گوشت گنجشک گرم و خشک است افراد صفراوی و گرم مزاجان با مصلح آن مصرف کنند و در طول روز مقداری خنکی جات استفاده کنند.
نکته: بهترین زمان مصرف گوشت گنجشک ناشتا یا با شکم خالی است و توصیه شده در روزی که گنجشک می‌خورید از خوردن غذاهای دیگر خودداری کنید؛ چراکه باعث می‌شود بدن تمام خواص این خواک را جذب کند.

ذبح اسلامی گنجشک: ذبح گنجشک مانند دیگر پرندگان است، رو به قبله ایستاده و بعد از نیت ذبح و بردن نام الله، سر گنجشک را با چاقوی تیز می‌برید؛ متوجه باشید که بعد از بریدن سر باید نشانه جان دادن در گنجشک دیده شود، در غیر اینصورت گوشتش حرام است.

 

مغز گنجشک

استادشیخ یاسین: اکثر علمایی که علم حکمت را خداوند به آن‌ها هدیه کرد از قدیم تا جدید از گوشت گنجشک برای درمان ناباروری آقایان و نازایی زنان استفاده می‌کردند و همینطور هم مغز سر گنجشک (مخصوصا سرگنجشک نر)، یکی از مشهور ترین از علما و عرفا آیت الله شیخ حسن علی نخودکی اصفهانی (قدس الله سره) بود که این از مجربات ایشان هم هست.

شیخ یاسین اشاره کردند که مغز سر گنجشک برای نیروی جنسی بسیار قوی عمل می‌کند و برای مشکلات اسپرم و منی سودمند است و برای مشکلات تخمدان بانوان هم مفید است.

(استاد شیخ یاسین) یک نکته مهم خدمت شما بگم؛ برای درمان مشکلات جنسی و ناباروری بهترین وقت برای شکار گنجشک وقتی هست که گفته می‌شود آن‌ها مست هستند و برهم سوار می‌شوند (فصل جفت گیری) که فصل جفت گیری آن‌ها اوایل فصل بهار تا اواسط فصل تابستان است.

امیدوار است یکم بیشتر به این پرنده پرخواص از این به بعد دقت شود و افرادی که از روی اگاهی استفاده از این پرنده می‌کنند رو بی‌جهت و بدون اگاهی ملامت نکنند.

شربتِ امام رضا «علیه‌السلام»

‫۸۷ دیدگاه ها

 1. باسلام خدمت عزیزان من خودم ضعفی در خودم داشتم یگی میگفت فلان دارو بخور یکی میگفت فلان کار رو بکن تا اینکه یک روزی یگی‌ از دوستان که خیلی باهاش راحت بودم مشگلم مطرح کردم اونم گفت برو گنجشک تهیه کن منم به شکارچی که دوست داداشم بودگفتم الان اون ضعف جنسی دیگه ندارم ناگفته نمونه مزاج منم تغییر کرد بدنم قویتر گرمتر واحساس خوبی نسبت به زندگی پیدا کردم

  1. دقیقا خاصیت اصلی گنجشک حلال گوشت قوت زیاد و ضد کرونا هست.
   ایشون داره تهران ۰۹۰۲۲۸۰۱۹۹۶

 2. باسلام خدمت عزیزان من خودم ضعفی در خودم داشتم یگی میگفت فلان دارو بخور یکی میگفت فلان کار رو بکن تا اینکه یک روزی یگی‌ از دوستان که خیلی باهاش راحت بودم مشگلم مطرح کردم اونم گفت برو گنجشک تهیه کن منم به شکارچی که دوست داداشم بودگفتم الان اون ضعف جنسی دیگه ندارم ناگفته نمونه مزاج منم تغییر کرد بدنم قویتر گرمتر واحساس خوبی نسبت به زندگی پیدا کردم

 3. دوست عزیز بهت بر نخوره اول به خودم میگم کارت بخوره اون شکمی که مجبور نباشه وبرا لذت و تفریح گنجشک به اون کوچکی را شکار کنه دوست عزیزم خدا خلق کرده و حلال کرده که اگر گیر افتادی جانت در خطره یا بیماری گرفتی که داروش اونه بخوری فقط به مقدار زنده ماندن نه که گنجشک ممکنه چندتا جوجه با یک جفت منتظر اون من بکشم و خانواده را نابود کنم و….بخدا که از من و تو بهتر میفهمه و ایم در حمدو سپاس خداونده که قرآن هست و….

  1. سلام دوست عزیز، اینجا فکر کنم سوء برداشت شده، هدف لذت بردن نیست، هدف درمان ناباروری و ضعف است

  2. سلام
   شکار هر جانداری(اعم از پرنده ، ماهی و پستانداران حلال گوشت) در فصلی که به زاد و ولد مشغول هستند و جوجه یا بچه کوچک دارند ، چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ انسانی و عقلی جایز نیست. در در غیر این مواقع مشکلی ندارد و برای رفع حاجت مفید است.
   موفق و پاینده باشید

 4. دوست عزیز تا اونجایی که من در احادیث دیدم گفته گنجشک رو بی جهت نکشید نمونه اش:
  حضرت در کلامی دیگر، به طور مشخص به کشندگان پرنده ها، به ویژه گنجشک، اشاره کرده اند: «اگر کسی گنجشکی را بیهوده بکشد، آن گنجشک در روز قیامت در پیشگاه خدا فریاد می زند و شکایت می کند که: فلانی مرا بیهوده کشت؛ بدون آنکه از این کشتن، سودی ببرد! و نگذاشت که از حشرات زمین، استفاده نمایم و چیزی بخورم. طبق روایت دیگری، شکوه می کند و می گوید: خدایا! از این قاتل من، بپرس که چرا بی جهت مرا کشتی؟
  البته ناگفته نماند که صرف شکار کردن هم یکسری آثار وضعی داره..
  هشدار به شکارچیان: رسول رحمت در برخی از سخنانشان، از آسیب شکار کردن برای شکارچی سخن گفته اند و پیامدهای آن را نیز بیان کرده اند. ایشان درباره اصل شکار کردن می فرمایند: «هر کسی به دنبال شکار رود (شکارچی)، غافل می گردد

 5. باسلام دوستان من چندسالی هست از یک اشنامیخرم و کباب میکنم،خداوکیلی همین اللن درحال خوردن بودم ک نظرات دوستان روخوندم،،ببینبد دوستان من کاری به اسلام ودین ندارم،علم پزشکی یک علم بین المللیه که توش دین معنانداره،،ما هم در همین فضای مجازی هم درکوچه خیابان شنیدبم که گوشت گنجشگ خوب خوشمزه مفید ولذیذه،ودرعلم پزشکی هم اثبات شده مفید،،حالا ایرادش چیه که استفاده بشه،من خودم نمونه زنده ای هستم که بااطمینان میگم برای قوای جنسی فوق العادست،منی را زیادمیکند،زودانزالی را ازبین میبرد،ویک رابطه لذت بخش برای دوشریک‌جنسی بوجودمیاره،،خدا بدون دلیل چیزی خلق نمیکنه،جایی هم اگرگفتن گنجشگ نکشید بخاطراین بوده که خیلی هابرای تفریح میرن شکار وفقژ حیوون رومیکشن و ازاواستفاده نمینه

  بهرحال گنجشک بهورید و لدتشوببریداگه باروغن زبتون طعمدارش‌کنید وباسیاه دانه و زردک بهوریدکه دیگه سوخت موشک میشه

   1. میشه با تفنگ بادی زد …
    من دارم میزنم و چرخ میکنیم ?

   2. دوست عزیز اول به اون آقا که لباس روحانیت پوشیده تو این همه مشکلات و این همه روایات و احادیث الی ماشاالله! کهبحث در مورد یکی از آنها میتونن مشکلات و بد بختی های ما را حل کنن ول کرده وگشته معلوم نیست حدیثی که میگه چقدر مستنده را گرفته یعنی بزرگترین سلاح دنیا که تا قیامت هم این طور سلاح مقابله نداره ورداشته افتاده به دنبال ریشه کن کردن گنجشک بیچاره تورا خدا با این مردم گشنه اینجور نگید ما مهمتر از اون را داریم چرا در اون موردها حدیث نمیاری آخه راوی حدیثی یا سازنده تیر کمون از جنس حدیث آقا امیر من بااون روحانی هستم که عکسها گذاشتن

   3. سلام دوست عزیز
    درخدمت شما هستم برای فروش گنجشک اگر تهران تشریف دارید با این شماره تماس بگیرید ۰۹۰۲۲۸۰۱۹۹۶

  1. عزیز خود اسلام دستور به خوردن گوشت گنجشک برای خواصی که دارد داده وعلم پزشکی این دستورات را از اسلام گرفته‌اند واز خودشان چیزی ندارند منتها بعضی ها دل نازک هستند و دلشان نمی آید گنجشک بخورند

 6. تشکر از مطلب خوب و مفیدتون

  ایشون گنجشک دارن
  ۰۹۰۲۲۸۰۱۹۹۶

 7. در حدیث گفته شده گنجشک را نکشید ولی در مورد شکار و استفاده به عنوان دارو چیزی نمیدونم،به نظرم جای کلی جستجو داره

  1. لازم نیس حتماً شکار کنید که!! از پرنده فروشی ها میشه تهیه کرد و اگر بخوایید خودشونم براتون پاک میکنن و از این باب مشکلی نداره. اگرم کمی بهداشتی تر بخوایید از شهر گوشت هم می‌توانید پاک شده و بسته بندی بگیرین.

 8. برای همه چیز حدیث بخونید،در ضمن چقد قشنگه آدم عفت کلام داشته باشه

 9. اگر خدا چیزی را حلال کرده باشه هیچ ایرادی نمیشه بهش گرفت بعضی از مردم صاحب اولاد نمیشن لابد این هم داروی اونهاست

  1. البته در حدیث اومده گنجشک را نکشید،استفاده به عنوان دارو چیزی نمیدونم والله

 10. واقعا براتون متاسفم….
  به شما آدم های کوته فکر سنگ هم بگن خوبه میخورین
  مثل ادرار شتر و روغن بنفشه و…..هرچی که دلتون بخواد به اسم طب اسلامی تجویز میکنید برای ملت
  اسلام دین مهربانی است بر خلاف چیزی که ما هستیم و اسم خودمون هم گذاشتیم مسلمان تازه این یارو داره درس تیر کمان سازی هم میده….عجب عجب عجب از این روزگار
  #التماس_تفکر

 11. نه جونم همون موقع روبه قبله بسم اله بگو سرشو ببر حلاله اگه زنده بود اول آب بهش بده

 12. سلام به تمامی اعضای سایت من خودم تیروکمان دارم (سنگی) همیشه میرم شکار خونمون توی کرمانشاه هست اینجا بعضی جاهاش جای خالی (زمین خالی) زیاد داره من ودوستم همیشه میریم حدعقل یکی یا دوت شکار میکنیم و حد اکثر ۴ تا میخواستم بگم کسایی که از این گوشت پرنده نخوردند ضرر میکندد اگر یک بار بخورند دیگه هیچ وقت لب به گوشت مرغ و گوشفند نمی زنند باور کنین درسته گوشتش کمه ولی به خدا یه نعمته به نظرم خودتون شکار کنین بهتره چون بری بخری اولا تر وخشک باهم میسوزند یعنی گنجشک مریض وسالم رو باهم میگیرند میزارن یخچال تا شما بری بخرین خاصیتش از بین رفته و عرضشی نداره و خیلییییییییییییی کمک میکنه به قوای جنسی و عضلانی من از ۱۲ سالگی میکشتم خودم با تیر وکمون شماهم تیرو کمون سنگی درست کنید یه دستی چوبی پیدا کنید و برای کش هم برین کالای پزشکی بگین سونت فونی شاید اشتب تایپ کردم ولی لفضی این طوریه و برای اونجایی که سنگ میندازین توش پوتین سربازی اون جایی که یه تیکه چرم روشه ببرید و از اون برای استفاده تیر پرتاب کن استفاده کنید برای بستن کش ها هم به چوب و جای سنگ از نخ نبر استفاده کنید پوتین سربازی هم نمیخاد نو باشه بگردین ببینین کی پرت داده ببرین اونجایی رو ببرین که یه لایه داره میاد بالای پا اون رو ببرید شرمنده طولانی شد من گفتنی ها روگفتم فقط برای کمک به شما عزیزان یا حق….

  1. چتور تیر کمان درست کنم

   بلد نیستم

   فیلم درست کردن تیر کمان سنگی برام میفرستی تو اینستا پیج: amir_zareee1234

  2. باتیرکمون سنگی حلال نمیشه بایدتیرش شیءتیزباشه وبدن حیوان را برش دهدسپس سریع به سمت حیوان رفت اگه مرده بودحلاله واگه زنده بودبایدفورا باچاقوی آهنی ذبح شرعی کردتاحلال شودضمنا برای حلال شدن باتیربسم الله لازم است.

  3. پسر جان اگر با تیر و کمان گنجشک را بکشی گوشتش حرام است باید طبق دستورات اسلام مانند مرغ آن را بکشی تا حلال باشد

 13. سلام یعنی گنجشکی که با تفنگ زده میشه حرامه؟یعنی کلا شکار اینجوری حرامه؟

  1. نه جونم همون موقع روبه قبله بسم اله بگو سرشو ببر حلاله

  2. باتیرکمون سنگی حلال نمیشه بایدتیرش شیءتیزباشه وبدن حیوان را برش دهدسپس سریع به سمت حیوان رفت اگه مرده بودحلاله واگه زنده بودبایدفورا باچاقوی آهنی ذبح شرعی کردتاحلال شودضمنا برای حلال شدن باتیربسم الله لازم است.

 14. ای آخوند کثافت دول تیز برای هوا و هوس و شهوت بازی خود از جانور بدبخت هم نمی گذره و میگه موقع عشق بازیشون وقت شکارشون کی نابود میشید شرتون از سر زمینی ها کم شه

 15. من همیشه واسه بچه ام میگیرم و کباب میکنم اونم دوست داره . کاملا ارگانیکه البته اینجا خیلی مناسبه ۱۷ عدد ۱۰ هزارتومان میفروشن یعنی دونه ای ۶۰۰ چطور بعضیا زدن ۵۰۰۰ تومان؟؟؟

  1. سلام
   میشه لطف کنید شماره ای یا سایتی لطف کنید تا منم بتونم بخرم؟

  2. سلام میشه بگین کجا تهیه میکنید من یزد هستم ۰۹۳۶۱۴۸۸۸۶۷ ممنونم

   1. اهواز بازار نادری زیاده
    سوسنگرد زیاده در غالب بسته بندی شده ۲۰ – ۳۰ -۴۰ – ۵۰

 16. گوشت گنجشک عالیه واسه مردها
  برادر زنم می گفت یک بار گوشت گنجشک خورده بود تا چند روز ترمز دستیش بالا بود

 17. گرفتن جان حیوانی که گوشت آن حتی باعث سیری نمیشود و فقط برای افزایش قوی جنسی استفاده شود به نظر من کار انسان متمدن نیست. بهتر است برای رفع بیماری جنسی خود به پزشک مراجعه شود.

  1. بله ، بریم دکتر و داروی شیمیایی بخوریم، چرا از خدا دلسوز تر هستید و فکر میکنید بهتر حالیتون میشه، دست از افراطی گری بردارید. حلال خدا حلال است و باح

  2. با سلام، تقویت قوای جنسی فقط به معنای شهوترانی نیست بلکه همانگونه که گفته شده است در راستای باروری و افزایش تولید اسپرم و رفع مشکلات تخم دان خانم ها مصرف می شود.

  3. گنجشک ها مثل ملخ الان تبدیل به آفت شدند این یعنی تعادل طبیعت بهم خورده حالا باید از اینایی که ادعای دوستدار طبیعت هستند پرسید آفت هم نباید مقابله بشه؟ بنظرم باید شکار مدریت شده و با آمارگیری و مطالعات علمی انجام بشه تا به تعادل طبیعت کمک کند

  1. سلام.
   برای من ۵۰-۴۰ تا لازمه. میشه بفرمایید کدوم شهرید و چطور می تونیم گنجشک رو از شما تحویل بگیریم.
   قیمتش چنده؟

  2. سلام من گنجشک زنده می خوام تا۵کیلوهم میخوام.سپاس
   ۰۹۱۷۶۶۷۲۸۸۵

 18. ما اگر نخوریم گربه ها میخورند
  هر چیزی که حلال یک دلیلی داره

 19. هیچ کار خدا بی حکمت نیست،این پرندگان زیبا رو خلق کرده و این خاصیت رو در اونها قرار داده تا ما استفاده کنیم دیگه جالبه دقیقا در کنار انسانها هم زندگی میکنند.

 20. من تو بالکن خونمون دونه میریزم هر روز کلی گنجشکو یاکریم و کفتر چاهی میان میخورن حالا نامردی کنم گنجشکای نرو تو تله بندازم بعد ببرم بدم قصابی ذبحشون کنه بعد بخورمش بهمین راحتی .. شماهم همینکارو بکنین … البته من خوندم گوشت کبوتر اولویت داره …

 21. با سلام..
  طریقه ضبح صحیح گنجشک
  با دست راست بدن گنشک رو میگیریم و با دست چپ سرشو میکشین تا از هم جدا بشه

  1. اینجوری که حرام میشه دایی باید با چاقو ذبحش کنی در ضمن بسم الله هم بگی و روبه قبله

  2. ,,,چانم اگر گنجشک را این طوری بکشی حرام است باید مثل مرغ ذبخ شرعی شود

 22. سلام میخواستم بدانم گوشت گنجشک را از کجا می شود تهیه کرد؟

  1. سلام با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۳۷۳۱۰۸۸۶

   1. من به ایشون امروز زنگ زدم گفت دیگه کار نمیکنه

    یه نفر که ذبح شرعی میکنه معرفی کنید لطفا

 23. اگر قرار موقع جفت گیری پرنده طرف رو بکشه وبعد بخوره شما فکر کن یکی با خودت این کار رو بکنه تا بارو بشه دنیا پیشرفت کرده باروری با این شرایط بهتره نباشه فرزنده که نطفه اش با شرایط بسته بشه

 24. خدا لعنتتون کنه رحم ندارین شما از گرگ هم بدترین بمیرید ولی کاری به پرندگان نداشته باشید این مزخرفات هم تحویل مردم ندید

  1. شکار حیوانات حلال گوشت و استفاده از اونا خواست خدای حکیمه .
   با منطق شما سوار اسب هم نباید شد چون ظلمه.
   اما هر چیزی رو برا یه کاری ساختن .

  2. سلام آقای بزرگوار شکار بی رویه پرندگان کار درستی نیست بنده هم موافقم ولی گوشت پرورشی گنجشک هم وجود دارد با شماره تماس بالا میتوانید سفارش دهید ضمنا با ذبح اسلامی صورت میگیرد

  3. شما که انقد مهربونی مواظب باش مورچه های توی خیابان زیر کفشات له نشن
   وگرنه چیزی که خداوند حلال کرده نیاز وجود انسان هست ذبح آنها هیچ اشکالی ندارد

  4. کمال پرندگان و حیوانات حلال گوشت، در اینه…
   جسارتا شما از چی ارتزاق میکنین؟ چون اگر اینطور حساب کنیم، گیاهان هم جان دارن و اگر بخورین ظلم کردین…

   1. کسی گنجشک خواست بگه ضیح شده ۵۰۰۰ هزار ۰۹۳۶۰۸۴۷۵۵۲

 25. سلام
  من دو سال پیش عمل واریکوسل درجه۳ چپ انجام دادم اسپرمم صفر بود بعد از عمل آزمایش دادم چند عدد اسپرم پیدا شد ولی چون خیلی ضعیف بود برای ivf جواب نمی داد الانم دکترا گفتن فایده نداره. خوردن گنجشک برای من خوب است و چطور می شود خرید؟ ممنون از سایت خوبتان

  1. سلام با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۳۷۳۱۰۸۸۶

  2. سلام داداش کاری نداره یک تله بهت معرفی می کنم برو بخر آگه اصفهان هم هستی من دارم بیا بهت میدم قیمت مناسب ۳۰ت شماره تلفن ۰۹۲۲۶۳۰۹۱۶۴

   1. سلام دوست گرامی برای گرفتن گنجشک وتله راهنمایی کنید یا عکس تله را برام بفرستید ۰۹۱۹۷۷۰۹۵۲۰

   2. گرفتن حیوانات با تله یا دون پاچی به دور از جوان مردیه باید شکار بشن ولی به طوری که تیر بدنشون رو پاره کنه اگر از سنگ هم استفاده بشه حرامه

 26. سلام. ممنون میشم روش صحیح شکار و ذبح شرعی گنجشک رو بگید
  تااونجایی من میدونم گنجشک براحتی شکار نمیسه اصولا با تفنگ بادی شکارش میکنن ک خوب تیر میخوره
  یااینکه میزنن بعد سرشو با دست از تنش جدامیکنن
  من حتی پرسیدم گفتن اصلا نمیسه مثل خروس با چاقو ذبحش کرد
  لطفا شماراهنمایی بفرمایید.ممنون

  1. سلام
   با چاقوی بسیار تیز گردنشو ببر
   و موقع بریدن بسم الله بگو و موقع انجام ذبح به سمت قبله ذبحش کن
   موقع بریدن پر زیر گردن گنجشک رو یه کوچولو بالا بزن ک چاقو پوست رو ببره نه این ک در اثر فشار گردنش کنده شه

   یه نکته ای هم ک هست اینه ک خواهش میکنم دقت کنن دوستان در شکار بی رویه عمل نشه و به عنوان دارو استفاده شه تا با خطر انقراض مواجه نشه
   مخصوصا در فصل جفت گیری
   حیوان نر زیر نوک تا روی سینش سیاه رنگه و حیوان ماده رنگش به یکدست هست
   ماده ها تو این فصل جوجه هارو تغذیه میکنن ؛ ۱ حیوون ماده الان اگر کشته شه ۴ تا جوجه هم باهش می میرن

 27. با سلام و تشکر از مطلب مفیدتان، خاطر نشان میکنم که عکس الصاعی به نظر می اید ذبح نشده.

   1. سلام میشه یکی لطف کنه برام چندتا گنجشک تهیه کنه ممنون میشم ۰۹۱۹۰۰۸۲۲۵۰

   2. دوست عزیز بهت بر نخوره اول به خودم میگم کارت بخوره اون شکمی که مجبور نباشه وبرا لذت و تفریح گنجشک به اون کوچکی را شکار کنه دوست عزیزم خدا خلق کرده و حلال کرده که اگر گیر افتادی جانت در خطره یا بیماری گرفتی که داروش اونه بخوری فقط به مقدار زنده ماندن نه که گنجشک ممکنه چندتا جوجه با یک جفت منتظر اون من بکشم و خانواده را نابود کنم و….بخدا که از من و تو بهتر میفهمه و ایم در حمدو سپاس خداونده که قرآن هست و….

   3. مرد حسابی تو حلال خدا رو با شاش شتر یکی میکنی بعد میگی براتون متاسفم و#التماس تفکر..؟؟؟؟

    اگر شکارش جایز نبود مثله گوشت سگ و خوک نجس بود

    اگر خوردن گوشت پرنده بد بود نباید مرغ و بلدرچین و کبک رو میخوردین

    اگر کشتن حیوانات بده نباید گاو و گوسفند و بز رو بکشید و گوشتشون رو بخورین

    درختان هم موجودات زنده هستن
    چطور از چوب درخت استفاده میکنید و روی تخت میخوابید یا کمد ، میز درب پارتیشن پنل کفپوش و……..

    خدا انسان را خلق کرد اشرف مخلوقات و تمام زیبایی ها غیره را خلق کرد برای انسان

    کلو وشربوا ولا تصرفو

    حیوانی را میخواهی بکشی ذبح اسلامی کن و اصراف نکن نه اینکه اصلا ازش استفاده نکن..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا