فوايد استفاده از آب يا آب جوش ولرم – فروشگاه طب اسلامی
خانه / تغذیه و سلامت / خواص و مضرات خوراکی ها / فواید استفاده از آب یا آب جوش ولرم

فواید استفاده از آب یا آب جوش ولرم

فوايد استفاده از آب يا آب جوش ولرمReviewed by محمد هادیزاده on Sep 27Rating: 5.0فوايد استفاده از آب يا آب جوش ولرمفوايد استفاده از آب يا آب جوش ولرم در طب اسلامی. آیت الله عباس تبریزیان.

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D9%81%D9%88%D8%A7%D9%8A%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D8%A8-%D9%8A%D8%A7-%D8%A2%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D8%B4-%D9%88%D9%84%D8%B1%D9%85.jpg

 

– حل کردن مواد اضافی خون و دفع کردن سلول های مرده‌ خون در طحال.

– خالی ساختن مواد زائد از سیستم بدن مانند تسریع در خروج ادرار و تسریع در خروج عرق بدن.

– به جریان انداختن خون سالم در یک وضعیت مطلوب یعنی بدون وجود لخته‌ خون و بدون کندی در گردش خون و بدون جاب جایی در گردش خون.

– تقویت بنیه‌ ضعیف و آماده کردن کردن برای کارهای فردی و اجتماعی.

– رساندن مواد مورد نیاز بدن به تمام اعضاء داخلی و خارجی.

– تأمین کمبود ها و مواد مورد احتیاج بدن حتی سلول ها بدن.

– جلوگیری از چاقی و کمک به درمان چاقی.

– تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از بیماری ها(سیستم های ایمنی را تقویت می کند مثلا در بحث سامانه های بدن مثل سیستم مغز و اعصاب. چرا که بین این نرون و آن نرون فاصله است. در این محیط شبه خلاء رد و بدل پیام باید بشود. برای سرعت این داد و ستد آب و آب جوش ولرم مفید است. در بحث مفاصل برای این که فرد به نقرس مبتلا نشود کلیه ها را فعال کنید با آب و آب جوش و نیز استفاده از انگور که هر ۸ ساعت یک خوشه مصرف شود).

– تنظیم قند خون و نیز تنظیم دیابت حامله ای، کنترل انسولین اضافی بدن در شرایط عادی یا در زمان حاملگی زنان.

– از نظر روانی و رفتاری موجب سرحالی و شادابی و دوری از افسردگی، اوره‌ خون را کم کرده، کراتین خون را بیشتر دفع کرده، غلظت اضافی خون را هم که از بین برد، خون را هم که رقیق کرده در نتیجه موجب شادابی و از بین رفتن افسردگی و تقویت حس اعتماد به نفس است.
افسردگی عادی که سرما خوردگی روانی است سه قسم است: خفیف، متوسط و شدید. برای این کار مصرف آب و آبجوش ولرم مفید است. انار شیرین و رب انار شیرین نیز مفید است. این برای صاف شدن صدا نیز مفید است چرا که جلوگیری می کند از خلط چسبنده. مخلوط سیب آب عسل نیز خلط های حلق و ابتدای گلو را از بین میبرد.

– تقویت سیستم عصبی دراعصاب مرکزی و اعصاب حرکتی. از حیث رفت و آمدها دچار لقوه‌ جوانان و لقوه‌ی پیری نمی شوی. (بیماری پارکینگسون) دچار تسلب شرائین نمی شوی که فشار خون ۸ نوع است یک نوعش تسلب شرائین است. دچار بیماری ام.اس تسلب تعدد شرایین مغز نمی شوی.

– جلوگیری از پیری زود رس فرد یا جامعه. کسی که مبتلا به استمناء شدید است بیش از ۲۳ بیماری می آوری. پیر چشمی و پیرگوشی می آورد. کندذهنی در پی دارد. تشویش فکر در پی دارد. مبتلا به برخی اقسام جنون می شود و نیز جلوگیری از پیری زودرس اعصاب. آخرین پیشرفت های علمی می گوید اگر سلولهای اعصاب بمیرد ما نمی توانیم زنده اش کنیم. دم کرده یا جوشانده گون با عسل گون بخورید مفید است.

– شادابی و زیبایی چهره، پوست، مو و چشم ها. البته گل سرسبده اش نماز شب است.

– افزایش توان یادگیری و مطالعه و توان قدرت مغزی. زیرا گاهی میخواهی مطالعه کنی اما حال و حوصله اش نیست. اینجا غلظت خون بالا چربی مضر خون بالاست به خاطر اینک آب و آب جوش استفاده نکرده است.
هیچ آشامیدنی ای جایگزین آب و آب جوش نمی شود. حتی دم نوش ها. انواع دم نوش و چای ها دارو هستند. یعنی برای همه کاربرد ندارند.

پیامبر(ص) می فرمایند: «سَیِّدُ شَرَابِ‌ الدُّنْیَا وَ الْآخِرَهِ الْمَاء».

– درمان و پیش گیری تسلب شرائین.

– پیش گیری و درمان از شبکه پروتیئنی در مفاصل، مثلا گاهی پا یک باره قفل می کند طوری که پا را نمی توانم صاف کنم.(درمانش فقط یک دوره ۴۰ روزه آب است با آب جوش ولرم. وقتی هم که کمی ضعف بگیرد آب یا آب جوش ولرم را با عسل بخورد).
اگر کسی پرخوری کند و به صورت عادت زشت در بیاید، کم تحرک باشد، ترانس چربی بالا یا چربی اشباع زیاد استفاده کند، چند بیماری دارد: سکته های مغزی عروقی و علت اصلی تجمع پروتئین اضافی در مفصل همین سه تاست. پزشکی جدید دارو ندارد مگر با جراحی شدید. اما طب اسلامی یک دوره ۴۰ روزه آب یا آب جوش ولرم استفاده کند. در این دوره غذا نباید بخورد و در صورت وجود ضعف عسل را درون آب یا آبجوش ولرم بریزد.

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-2.jpg

همچنین ببینید

دمنوش گل سرخ و خواص آن

دمنوش گل سرخ و خواص آنReviewed by احسان نجف زاده on Oct 22Rating: 5.0دمنوش گل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *