درمان ورم های سرطانی – فروشگاه طب اسلامی

درمان ورم های سرطانی

درمان ورم های سرطانیReviewed by محمد هادیزاده on Sep 27Rating: 5.0درمان ورم های سرطانیدرمان ورم های سرطانی در طب اسلامی. آیت الله عباس تبریزیان.

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%B1%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

 

امروزه درمان بیماری‌ هایی مثل سرطان به سختی صورت می‌ گیرد و در صد زیادی از مبتلایان به این بیماری در نهایت می‌ میرند، در طب اسلامی درمان‌ هایی برای ورم‌ های سرطانی ذکر شده است.

در آیه آخر سوره حشر: «لو انزلنا هذا القرآن على جبل لرأیته خاشعا متصدعا من خشیه الله وتلک الامثال نضربها للناس لعلهم یتفکرون هو الله الذی لا إله إلا هو عالم الغیب والشهاده هو الرحمن الرحیم هو الله الذی لا إله إلا هو الملک القدوس السلام المؤمن المهیمن العزیز الجبار المتکبر سبحان الله عما یشرکون هو الله الخالق البارئ المصور له الاسماء الحسنى یسبح له ما فی السموات والارض وهو العزیز الحکیم».

در روایت آمده که شخص بیمار این آیات را بخواند سپس آب دهان خود را سه بار بر ورم بریزد.(صد مرتبه در روز).

روایت دیگری از امام صادق (ع) آمده:

«همانا این آیه (آیه آخر سوره حشر) درمان است برای هر ورمی که در بدن است و ترس از آن است که منجر به بیماری سخت شود، در حال طهارت این آیات را بخوان و زمانی که برای ادای نماز واجب وضو می‌ گیری این آیات را برای ورم بخوان، هم قبل از نماز هم بعد از نماز، اگر این کار را به این ترتیب که گفتیم انجام دادی ورم از بین می‌ رود».

در روایت دیگری از امام باقر(ع) آمده: «چاقویی را بردارید و بر محل ورم مرور دهید و این رقیه را بخوانید، بسم الله ارقیک من الجد والحدید ومن امر العود ومن الحجر الملبود ومن عرق العاقر ومن ورم الاخر ومن الطعام وعقده ومن الشراب وبرده امض باذن الله الى اجل مسمى فی الانس والانعام بسم الله فتحت وبسم الله ختمت، سپس این چاقو را در زمین فرو کن».

روش دیگر دعایی است که از بلد الأمین نقل شده که از امام صادق(ع) نقل می‌ کند: کسی که بیمار شده هر روز صبح چهل بار بگوید «بسم الله الرحمن الرحیم، الحمد لله رب العالمین، حسبنا الله ونعم الوکیل، تبارک الله إلى آخر مافی الاصل» سپس با دستش محل بیماری را مسح کند. صاحب بلد الأمین می‌ گوید که پدرم خیلی به این روایت مقید بود، و این دعا را هر روز چهل مرتبه می‌ خواند، زیرا او با خانمی ازدواج کرده بود و آن خانم مبتلا به این ورم شده بود و پدرم این دعا یادش آمد و برایش خواند و او درمان شد، و پدرم به این دعا معتقد گشت و مرتب آن‌ را می‌خوان.


در روایت دیگری آمده: اسماء دختر ابوبکر مبتلا به ورم در سر شده بود و او را نزد پیامبر(ص) آوردند، پیامبر از روی پارچه پیراهن دستش را بر سر و صورت این دختر قرار داد و این دعا را خواند «بسم الله، أذهب عنها سوءه وفحشه بدعوه نبیک الطیب المبارک المکین عندک، بسم الله» و به او امر کرد که این دعا را بخواند و او درمان شد.

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-2.jpg

همچنین ببینید

بیماری دُمَل و جوشِ بدن

بیماری دُمَل و جوشِ بدنReviewed by محمد هادی زاده on Aug 18Rating: 5.0بیماری دُمَل و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *