درمان ورم‌ های سرطانی – فروشگاه طب اسلامی

درمان ورم‌ های سرطانی

درمان ورم‌ های سرطانیReviewed by محمد هادی زاده on Aug 17Rating: 5.0درمان ورم‌ های سرطانیدرمان ورم های صعب العلاج سرطانی در طب اسلامی. آیت الله عباس تبریزیان.

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%B1%D9%85%E2%80%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

 

امروزه درمان بیماری‌ هایی مثل سرطان به سختی صورت می‌ گیرد و در صد زیادی از مبتلایان به این بیماری در نهایت می‌ میرند، در طب اسلامی درمان‌ هایی برای ورم‌ های سرطانی ذکر شده است.

 

اولین درمان چهار آیه آخر سوره حشر است:

«لو انزلنا هذا القرآن على جبل لرأیته خاشعا متصدعا من خشیه الله وتلک الامثال نضربها للناس لعلهم یتفکرون هو الله الذی لا إله إلا هو عالم الغیب والشهاده هو الرحمن الرحیم هو الله الذی لا إله إلا هو الملک القدوس السلام المؤمن المهیمن العزیز الجبار المتکبر سبحان الله عما یشرکون هو الله الخالق البارئ المصور له الاسماء الحسنى یسبح له ما فی السموات والارض وهو العزیز الحکیم». در روایت آمده که شخص بیمار این آیات را بخواند سپس آب دهان خود را سه بار بر ورم بریزد. ما هم به کسانی که سرطانی هستند سفارش می‌کنید حداقل روزی صد مرتبه این آیات را بخوانند.

روایت دیگری از امام صادق (ع) آمده: همانا این آیه (آیه آخر سوره حشر) درمان است برای هر ورمی که در بدن است و ترس از آن است که منجر به بیماری سخت شود، در حال طهارت این آیات را بخوان و زمانی که برای ادای نماز واجب وضو می‌ گیری این آیات را برای ورم بخوان، هم قبل از نماز هم بعد از نماز، اگر این کار را به این ترتیب که گفتیم انجام دادی ورم از بین می‌ رود. البته سرطان‌ هایی که ورم ندارند درمان‌ های متفاوتی دارد.

در روایت دیگری از امام باقر (ع) آمده: «چاقویی را بردارید و بر محل ورم مرور دهید و این رقیه را بخوانید «بسم الله ارقیک من الجد والحدید ومن امر العود ومن الحجر الملبود ومن عرق العاقر ومن ورم الاخر ومن الطعام وعقده ومن الشراب وبرده امض باذن الله الى اجل مسمى فی الانس والانعام بسم الله فتحت وبسم الله ختمت» سپس این چاقو را در زمین فرو کن».
همین روایت را شیخ طبرسی هم نقل می‌کند با اندکی تفاوت در دعا.

روش دیگر دعایی است که از بلد الأمین نقل شده که از امام صادق (ع) نقل می‌ کند: کسی که بیمار شده هر روز صبح چهل بار بگوید «بسم الله الرحمن الرحیم، الحمد لله رب العالمین، حسبنا الله ونعم الوکیل، تبارک الله إلى آخر مافی الاصل». سپس با دستش محل بیماری را مسح کند. صاحب بلد الأمین می‌ گوید که پدرم خیلی به این روایت مقید بود، و این دعا را هر روز چهل مرتبه می‌خواند، زیرا او با خانمی ازدواج کرده بود و آن خانم مبتلا به این ورم شده بود و پدرم این دعا یادش آمد و برایش خواند و او درمان شد و پدرم به این دعا معتقد گشت و مرتب آن‌را می‌خواند.

در روایت دیگری آمده: اسماء دختر ابوبکر مبتلا به ورم در سر شده بود و او را نزد پیامبر (ص) آوردند، پیامبر از روی پارچه پیراهن دستش را بر سر و صورت این دختر قرار داد و این دعا را خواند «بسم الله، أذهب عنها سوءه وفحشه بدعوه نبیک الطیب المبارک المکین عندک، بسم الله». و به او امر کرد که این دعا را بخواند و او درمان شد.

 

یکی دیگر از درمان‌ ها که در روایات نقل شده، ثفاء می‌باشد:

ثفاء به زنیان، خردل و تخم شاهی معنی شده‌است اما آنچه که ما بررسی کرده‌ ایم به احتمال زیاد منظور همان زنیان است ولی برای احتیاط می‌ توان از هر سه استفاده کرد، یا هر سه را با هم به بیمار بدهند و یا پشت سرهم، یکی پس از دیگری. ابن عباس از پیامبر (ص) روایت می‌ کند: «الثفاء دواء لکل داء ولم یداو الورم والضربان بمثله».

« ثفاء درمان هر دردی است، ورم و ضربان با هیچ دارویی بهتر ثفاء درمان نمی‌ شوند».

توضیحات و خرید داروی کنسل / ثفا (کلیک کنید)

 

درمان دیگر برای ورم‌ های سخت سکبینج است:

نوعی صمغ است که البته قیمتش هم زیاد است که باید هر شب به اندازه یک قاشق مربا خوری از آسیاب شده آن خورده شود. می‌ توان سکبینج را با ثفاء که زنیان است، به عنوان داروی سرطان مصرف کرد.

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-2.jpg

همچنین ببینید

درمان سرطان پوست

درمان سرطان پوست

درمان سرطان پوستReviewed by محمد هادی زاده on Aug 28Rating: 5.0درمان سرطان پوستدرمان سرطان پوست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *