مضرات رب گوجه فرنگی – فروشگاه طب اسلامی

مضرات رب گوجه فرنگی

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D9%85%D8%B6%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D8%A8-%DA%AF%D9%88%D8%AC%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.jpg

 

گوجه فرنگی یک گیاه سمی است به نام گیاه لعنتی، که یهودی ها در آمریکای جنوبی آن را کشف کرده و با تغییرات ژنتیکی و پیوند، مقدار سم آن را کاهش داده اند تا کشنده نباشد و چون آن را در توسعه بیماری ها کارساز دیدند آن را بین امت اسلام و مسیحیت ترویج کرده و آن را به مصرف عمومی تبدیل کردند به گونه ای که الان خانه ای نیست که از آن استفاده نکند و این همان برنامه ریزی دقیق برای جهانی سازی است که خیلی قابل تأمل است.

رب گوجه فرنگی که موقع پختن، حداقل ۶ الی ۷ ساعت، در ظروف آلومینیوم و یا روی، جوشیده می شود مضرات زیر را به همراه دارد:

 ۱- به علت جوشیدن زیاد تمام آنزیم ها و ویتامین های مفید گوجه از بین رفته و به یک غذای کثیف و غلیظی تبدیل می شود که ذره ای ارزش غذایی ندارد.

 ۲- به علت اسیدی بودن گوجه فرنگی به طور طبیعی، مقداری از آلومینیوم ظرف در آن حل شده و کندی ذهن و شعور (آلزایمر) را به همراه می آورد.

 ۳- در رب های کارخانه ای و صنعتی و به قولی صد در صد بهداشتی، مواد نگهدارنده و متوقف کننده ای چون بنزوات سدیم یا ایتلردیامین تترا استیک اسید اضافه می کنند که این ها خون را به شدت فاسد کرده و انواع سرطان تولید می کند. امروزه در سرتا سر اروپا در بیش از ۹۰٪ تغذیه ها از سس و رب استفاده می شود. دست های پنهان پشت پرده می خواهند با ترویج مصرف زیاد سس و رب انسان های منگول و عقب مانده تربیت کرده تا از آن ها برای مقاصد شوم سیاسی خود از جمله مقابله با اسلام استفاده کنند.

اگر از گوجه های رسمی و بومی استفاده کرده و رب را در ظرف مسی تهیه کنیم عوارض منفی کمتری دارد ولی کار اصولی آن است که از جایگزین ها استفاده کنیم.

مانند:

رب انار.
رب آلبالو.
رب زردآلو.

که جایگزین های مناسبی برای گوجه فرنگی هستند.

این گونه رب ها را باید در ظروف مسی پخته و از اضافه کردن مواد افزودنی به آن ها خود داری کنیم.

توجه داشته باشید که از همه میوه ها می توان رب تهیه کرد که کاربرد های مختلفی دارد. همچنین از برگه های آلو و زردآلو نیز می توان به جای رب گوجه فرنگی استفاده کرد.

این مطالب را نیز ببینید!

خواص گوشت گنجشک

  به نام خداوند شافی و معافی خداوند هرچه خلق کرده بی حکمت نیست و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید شما خالی می باشد.
بله خیر