فوايد استفاده از آب يا آب جوش ولرم – فروشگاه طب اسلامی
صفحه اصلی » تغذیه و سلامت » خواص و مضرات خوراکی ها » فوايد استفاده از آب يا آب جوش ولرم

فوايد استفاده از آب يا آب جوش ولرم

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D9%81%D9%88%D8%A7%D9%8A%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D8%A8-%D9%8A%D8%A7-%D8%A2%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D8%B4-%D9%88%D9%84%D8%B1%D9%85.jpg

 

– حل کردن مواد اضافي خون و دفع کردن سلول هاي مرده‌ خون در طحال.

– خالي ساختن مواد زائد از سيستم بدن مانند تسريع در خروج ادرار و تسريع در خروج عرق بدن.

– به جريان انداختن خون سالم در يک وضعيت مطلوب يعني بدون وجود لخته‌ خون و بدون کندي در گردش خون و بدون جاب جايي در گردش خون.

– تقويت بنيه‌ ضعيف و آماده کردن کردن براي کارهاي فردي و اجتماعي.

– رساندن مواد مورد نياز بدن به تمام اعضاء داخلي و خارجي.

– تأمين کمبود ها و مواد مورد احتياج بدن حتي سلول ها بدن.

– جلوگيري از چاقي و کمک به درمان چاقي.

– تقويت سيستم ايمني و جلوگيري از بيماري ها(سيستم هاي ايمني را تقويت مي کند مثلا در بحث سامانه هاي بدن مثل سيستم مغز و اعصاب. چرا که بين اين نرون و آن نرون فاصله است. در اين محيط شبه خلاء رد و بدل پيام بايد بشود. براي سرعت اين داد و ستد آب و آب جوش ولرم مفيد است. در بحث مفاصل براي اين که فرد به نقرس مبتلا نشود کليه ها را فعال کنيد با آب و آب جوش و نيز استفاده از انگور که هر 8 ساعت يک خوشه مصرف شود).

– تنظيم قند خون و نيز تنظيم ديابت حامله اي، کنترل انسولين اضافي بدن در شرايط عادي يا در زمان حاملگي زنان.

– از نظر رواني و رفتاري موجب سرحالي و شادابي و دوري از افسردگي، اوره‌ خون را کم کرده، کراتين خون را بيشتر دفع کرده، غلظت اضافي خون را هم که از بين برد، خون را هم که رقيق کرده در نتيجه موجب شادابي و از بين رفتن افسردگي و تقويت حس اعتماد به نفس است.
افسردگي عادي که سرما خوردگي رواني است سه قسم است: خفيف، متوسط و شديد. براي اين کار مصرف آب و آبجوش ولرم مفيد است. انار شيرين و رب انار شيرين نيز مفيد است. اين براي صاف شدن صدا نيز مفيد است چرا که جلوگيري مي کند از خلط چسبنده. مخلوط سيب آب عسل نيز خلط هاي حلق و ابتداي گلو را از بين ميبرد.

– تقويت سيستم عصبي دراعصاب مرکزي و اعصاب حرکتي. از حيث رفت و آمدها دچار لقوه‌ جوانان و لقوه‌ي پيري نمي شوي. (بيماري پارکينگسون) دچار تسلب شرائين نمي شوي که فشار خون 8 نوع است يک نوعش تسلب شرائين است. دچار بيماري ام.اس تسلب تعدد شرايين مغز نمي شوي.

– جلوگيري از پيري زود رس فرد يا جامعه. کسي که مبتلا به استمناء شديد است بيش از 23 بيماري مي آوري. پير چشمي و پيرگوشي مي آورد. کندذهني در پي دارد. تشويش فکر در پي دارد. مبتلا به برخي اقسام جنون مي شود و نيز جلوگيري از پيري زودرس اعصاب. آخرين پيشرفت هاي علمي مي گويد اگر سلولهاي اعصاب بميرد ما نمي توانيم زنده اش کنيم. دم کرده يا جوشانده گون با عسل گون بخوريد مفيد است.

– شادابي و زيبايي چهره، پوست، مو و چشم ها. البته گل سرسبده اش نماز شب است.

– افزايش توان يادگيري و مطالعه و توان قدرت مغزي. زيرا گاهي ميخواهي مطالعه کني اما حال و حوصله اش نيست. اينجا غلظت خون بالا چربي مضر خون بالاست به خاطر اينک آب و آب جوش استفاده نکرده است.
هيچ آشاميدني اي جايگزين آب و آب جوش نمي شود. حتي دم نوش ها. انواع دم نوش و چاي ها دارو هستند. يعني براي همه کاربرد ندارند.

پيامبر(ص) مي فرمايند: «سَيِّدُ شَرَابِ‌ الدُّنْيَا وَ الْآخِرَةِ الْمَاء».

– درمان و پيش گيري تسلب شرائين.

– پيش گيري و درمان از شبکه پروتيئني در مفاصل، مثلا گاهي پا يک باره قفل مي کند طوري که پا را نمي توانم صاف کنم.(درمانش فقط يک دوره 40 روزه آب است با آب جوش ولرم. وقتي هم که کمي ضعف بگيرد آب يا آب جوش ولرم را با عسل بخورد).
اگر کسي پرخوري کند و به صورت عادت زشت در بيايد، کم تحرک باشد، ترانس چربي بالا يا چربي اشباع زياد استفاده کند، چند بيماري دارد: سکته هاي مغزي عروقي و علت اصلي تجمع پروتئين اضافي در مفصل همين سه تاست. پزشکي جديد دارو ندارد مگر با جراحي شديد. اما طب اسلامي يک دوره 40 روزه آب يا آب جوش ولرم استفاده کند. در اين دوره غذا نبايد بخورد و در صورت وجود ضعف عسل را درون آب يا آبجوش ولرم بريزد.

این مطالب را نیز ببینید!

خواص گوشت گنجشک

  به نام خداوند شافی و معافی خداوند هرچه خلق کرده بی حکمت نیست و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید شما خالی می باشد.
بله خیر