درمان انگل در طب اسلامی – فروشگاه طب اسلامی
خانه / بیماری ها / درمان بیماری ها / متفرقه / درمان انگل در طب اسلامی

درمان انگل در طب اسلامی

درمان انگل در طب اسلامیReviewed by محمد هادیزاده on Oct 8Rating: 5.0درمان انگل در طب اسلامیدرمان انگل در طب اسلامی. آیت الله عباس تبریزیان.

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C.jpg

 

درمان انگل با خرما:

روایات با هم اختلاف دارند. بعض روایات می‌ فرمایند مطلق خرما مفید است و نوع و عدد و زمانی برای مصرف خرما مطرح نمی‌ کنند. روایاتی هستند که زمانی برای مصرف خرما ذکر می‌ کنند که دو طائفه هستند. طائفه اول می‌ فرماید صبح ناشتا خرما خورده بشود و طائفه دوم می‌ فرماید که خرما باید در شب خورده بشود. برخی روایات هم می‌ فرماید خرما عجوه مفید است.

 

درمان انگل با استنشاق آب سرد:

استنشاق با آب سرد انگل ها را می‌ کشد. اگر کسی با آب سرد استنشاق کند، درد شدیدی احساس می‌ کند و این ناشی از آسیب رسیدن به انگل ها است.

چون جایی که انگل ها هستند گرم هستند و خود آن ها نیز گرم هستند، آب سرد برای آن ها کشنده است.

 

استنشاق دود چوب انار:

سوزاندن چوب انار و استنشاق دود آن انگل ها را از بین می‌ برد. بلکه دود چوب انار کل حشرات و جنبنده ها را می‌ کشد. این خود یک نوع سم پاشی طبیعی است. برای درختان هم خوب است مثلا باغ ها را با دود چوب انار دود بدهند چون حشرات و آفت ها را می‌ کشد.

«دُخَانُ‌ شَجَرِ الرُّمَّانِ‌ يَنْفِي الْهَوَام‌».

«دود درخت انار جنبنده ها و حشرات را از بین می‌ برد».

همچنین ببینید

انواع خستگی و درمان آن

انواع خستگی و درمان آنReviewed by محمد هادیزاده on Oct 5Rating: 5.0انواع خستگی و درمان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *