درمان ناباروری در مردان – فروشگاه طب اسلامی

درمان ناباروری در مردان

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86.jpg

 

در صورت کوچک بودن بیضه به همان درمانی که در بالا گفتیم مراجعه شود. البته اگر بیضه چپ از راست کوچک تر باشد این، بیماری محسوب نمی شود. هم چنین می تواند از عطر شکوفه خرما که به آن عطر طلع یا عطر طائف می گویند و در عربستان است استفاده کنند.

برای درمان کمبود اسپرم سالم می توان به روایت امام صادق (ع) عمل کرد که فرموده است: «تخم مرغ و پیاز سفید و روغن زیتون به اندازه یک قاشق پلوخوری را استفاده کنند».(بهترین روغن زیتون لبنانی است بعد رود بار شمال، بعد ترکیه و بعد اسپانیا و ایتالیا است.) البته این روغن زیتون باید فرآورده شده نباشد و بدون اسانس باشد. باید هفته ای سه بار هنگام ناهار مصرف شود. امام صادق (ع) فرموده است چنین فردی نه تنها بچه دار می شود بلکه تعداد فرزندان پسر او نیز زیاد می شود.

اگر کسی ضعف جهش اسپرم به هنگام لقاح دارد یا ضعف جهش اسپرم دارد یا بیضه اش در تولید اسپرم کم کار است یا این گونه تولید اسپرم ندارد در این چهار مورد می تواند هر روز هفت برگ کاسنی یا یک قاشق مربا خوری پودر کاسنی و یا یک استکان عرق کاسنی بدون اسانس بخورد و یا یک قاشق چای خوری پودر ثعلب که پودر گل ارکیده را در دویست گرم روغن زیتون مخلوط کند و روزی یک قاشق چای خوری و یا با نیم کیلو روغن زیتون مخلوط و روزی یک قاشق مربا خوری از آن را بخورد. اسپرم مناسب این است که در یک سانتی متر مکعب به صد تا دویست و پنجاه میلیون برسد.

 

نسخه درمانی از آیت الله تبریزیان:

1- داروی تین فیل (سه عدد)
2- کور سعد
3- معجون کاسنی
4- نعوذ – جزر – زردک سه عدد
5- ژل رویال (صبها یک قاشق)
6-  پیاز محلی سرخ کرده با تخم مرغ محلی و روغن زیتون صبح ها

این مطالب را نیز ببینید!

درمان زود انزالی در طب اسلامی

  – هر روز یک کاسه نخود آب پز شده بخورید یا این که نخود …

3 دیدگاه‌ها

  1. چرا مشاورتون اصلا جواب نمیده؟

  2. محمدرضا

    سلام
    من دو سال پیش عمل واریکوسل درجه3 چپ انجام دادم اسپرمم صفر بود بعد از عمل آزمایش دادم چند عدد اسپرم پیدا شد ولی چون خیلی ضعیف بود برای ivf جواب نمی داد الانم دکترا گفتن فایده نداره. خوردن گنجشک برای من خوب است و چطور می شود خرید؟ ممنون از سایت خوبتان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید شما خالی می باشد.
بله خیر