اُبنه و درمان آن در طب اسلامی – فروشگاه طب اسلامی
صفحه اصلی » بیماری ها » درمان بیماری ها » بیماری های مردان » اُبنه و درمان آن در طب اسلامی

اُبنه و درمان آن در طب اسلامی

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D8%A7%D9%8F%D8%A8%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C.jpg

 

افرادی که مفعول واقع می‌ شوند به مرور زمان مبتلا به عدم استقامت در برابر این عمل می‌ شوند. افرادی هستند که مراجعه می‌ کنند و می‌ گویند وقتی جوان یا مردی را می‌ بینم نمی‌ توانم صبر کنم. افرادی که زیاد چنین کاری با آن ها بشود شهوت از آلت به مقعد آن ها منتقل می‌ شود.

در روایت آمده است: «مَنْ أَمْكَنَ مِنْ‌ نَفْسِهِ‌ طَائِعاً يُلْعَبُ بِهِ أَلْقَى اللَّهُ عَلَيْهِ شَهْوَةَ النِّسَاء».

«کسی که به اختیار خود را در اختیار دیگران قرار بدهد خداوند شهوت زنان را بر او مسلط خواهد کرد».

مرد نیروی فاعلی است و زن نیروی قابلی است. زن دوست دارد با او این کار را بکنند ولی اگر مرد به اختیار این کار را انجام بدهد خداوند او را مانند زن ها قرار می‌ دهد که دوست دارند مفعول واقع شوند.

چون این مواردی چیزی نیست که ائمه تصریح کنند به کنایه مطرح می‌ شود «العاقل یکفیه الاشاره». البته روایاتی داریم که می‌ فرمایند لواط همین بازی کردن ها است و عمل دخول از لواط بالا تر است و کفر محسوب می‌ شود.

در روایت دیگر آمده است:

«ذَكَرْتُ لِأَبِي عَبْدِ اللَّهِ ع الْمَنْكُوحَ‌ مِنَ‌ الرِّجَالِ‌ فَقَالَ لَيْسَ يُبْلِي اللَّهُ بِهَذَا الْبَلَاءِ أَحَداً وَ لَهُ فِيهِ حَاجَةٌ إِنَّ فِي أَدْبَارِهِمْ أَرْحَاماً مَنْكُوسَةً وَ حَيَاءُ أَدْبَارِهِمْ كَحَيَاءِ الْمَرْأَةِ».

«به امام صادق (ع) عرض کردم مردانی هستند که مفعول واقع می‌ شوند امام فرمود خداوند کسی را به این بلاء مبتلا نمی‌ کند در حالی که از آن انتظار داشته باشد. بر اثر کار لواط برای مرد رحم به وجود می‌ آید ولی عکس رحم خانم ها است. شکافی که در آن ها پیدا می‌ کند مانند شکاف خانم ها است».

این روایت قرینه بر این است که لواط با دخول همراه است.

در روایت دیگر آمده است:

«جَاءَ رَجُلٌ إِلَى أَبِي فَقَالَ يَا ابْنَ رَسُولِ اللَّهِ إِنِّي‌ ابْتُلِيتُ‌ بِبَلَاءٍ فَادْعُ اللَّهَ لِي فَقِيلَ لَهُ إِنَّهُ يُؤْتَى فِي دُبُرِهِ فَقَالَ مَا أَبْلَى اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ بِهَذَا الْبَلَاءِ أَحَداً لَهُ فِيهِ حَاجَةٌ».

«مردی نزد امام باقر(ع) آمد و عرض کرد به بلائی گرفتار شدم، برای من دعاء کن. به امام گفته شد او مفعول واقع می‌ شود امام فرمود خداوند کسی را به این بلاء مبتلا نمی‌ کند که از او انتظار نیکی می‌ رود».

در غرب مرد با مرد و زن با زن ازدواج می‌ کند. با اون ها صحبت می‌ کنند و می‌ پرسند چرا این کار را کرده اید. می‌ گوید من احساس نمی‌ کنم مرد هستم و نیاز یک زن دارم. چون زیاد با زن ها محشور بوده اند.

در روایت دیگر آمده است:

«كُنْتُ عِنْدَ أَبِي عَبْدِ اللَّهِ ع وَ عِنْدَهُ رَجُلٌ فَقَالَ لَهُ جُعِلْتُ فِدَاكَ إِنِّي أُحِبُّ الصِّبْيَانَ فَقَالَ لَهُ أَبُو عَبْدِ اللَّهِ ع فَتَصْنَعُ مَا ذَا قَالَ أَحْمِلُهُمْ عَلَى ظَهْرِي فَوَضَعَ أَبُو عَبْدِ اللَّهِ ع يَدَهُ عَلَى جَبْهَتِهِ وَ وَلَّى وَجْهَهُ عَنْهُ فَبَكَى الرَّجُلُ فَنَظَرَ إِلَيْهِ أَبُو عَبْدِ اللَّهِ ع كَأَنَّهُ رَحِمَهُ فَقَالَ إِذَا أَتَيْتَ بَلَدَكَ فَاشْتَرِ جَزُوراً سَمِيناً وَ اعْقِلْهُ عِقَالًا شَدِيداً وَ خُذِ السَّيْفَ فَاضْرِبِ السَّنَامَ ضَرْبَةً تَقْشِرُ عَنْهُ الْجِلْدَةَ وَ اجْلِسْ عَلَيْهِ بِحَرَارَتِهِ فَقَالَ عُمَرُ فَقَالَ الرَّجُلُ فَأَتَيْتُ بَلَدِي فَاشْتَرَيْتُ جَزُوراً فَعَقَلْتُهُ عِقَالًا شَدِيداً وَ أَخَذْتُ السَّيْفَ فَضَرَبْتُ بِهِ السَّنَامَ ضَرْبَةً وَ قَشَرْتُ عَنْهُ الْجِلْدَ وَ جَلَسْتُ عَلَيْهِ بِحَرَارَتِهِ فَسَقَطَ مِنِّي عَلَى ظَهْرِ الْبَعِيرِ شِبْهُ الْوَزَغِ أَصْغَرُ مِنَ الْوَزَغِ وَ سَكَنَ مَا بِي».

«مردی نزد امام صادق(ع) آمده و عرض کرد من پسرها را دوست دارم امام فرمود چه می‌ کنی؟ عرض کرد آن ها را روی کمر خود قرار می‌ دهم امام دست خود را روی پیشانی قرار دادند و صورت خود را برگرداند و مرد گریه کرد و گویا امام به او نگاه رحمت کرد و فرمود وقتی به شهر خود مراجعه کردی یک شتر نر چاق بخر و دست و پا و گردن او را محکم ببند و با شمشیر طوری به کوهان شتر بزن تا پوست آن کنده شود و با همان گرمی روی آن بنشین و مرد گفت به شهر مراجعه کردم و آن کار را انجام دادم و از من چیزی مانند مارمولک و کوچک تر از آن روی پشت شتر افتاد و از آنچه گرفتار بودم نجات یافتم».

معلوم می‌ شود که دائره ای از کوهان باید کنده شود. کنده شدن کوهان هم کافی است البته باید مقدار معتد به باشد. و شخص به شکل عریان روی آن بنشیند.

در روایت دیگر آمده است:

«شَكَا رَجُلٌ إِلَى أَبِي عَبْدِ اللَّهِ ع الْأُبْنَةَ فَمَسَحَ أَبُو عَبْدِ اللَّهِ ع عَلَى ظَهْرِهِ فَسَقَطَتْ مِنْهُ دُودَةٌ حَمْرَاءُ فَبَرَأ».

«مردی به امام صادق(ع) از بیماری ابنه شکایت کرد امام پشت او را مسح کرد و از او کرمی قرمز رنگ سقوط کرد و او خوب شد».

شاید این بیماری با دعای من و امثال من خوب نشود و دعاء معصوم می‌ خواهد. خوب است که اگر شتری می‌ خواهند نحر کنند قبل از کشتن این کار را انجام دهند تا شخصی را از این مشکل نجات دهند.

وقتی درمان را شروع می‌ کنید خواهید دید افراد کمی نیست که به این بیماری مبتلا هستند.

مردانی که آلت زنانه دارند به جهت این است که در رحم منطقه ای است که برای پسران و منطقه ای است که برای دختران است. اگر نطفه پسر یا دختر در منطقه‌ی مخالف منقعد بشود احساس های جنس مخالف را پیدا می‌ کند و عرب ها به این دخترها «مسترجله» می‌ گویند.

روایتی داریم که می‌ فرماید شخصی که فاعل است بعد از مدتی میل به مفعول شدن پیدا می‌ کند.

این مطالب را نیز ببینید!

درمان انگل در طب اسلامی

  درمان انگل با خرما: روایات با هم اختلاف دارند. بعض روایات می‌ فرمایند مطلق …

5 دیدگاه‌ها

 1. سلام
  لطفا منابع احادیث ذکر شود حتما! بی منبع فایده ندارد

 2. سلام
  من از فروشگاه شما روغن شحم گاو تهیه کردم؛ پس از اینکه روغن به دستم رسید، در آن را باز کردم متاسفانه کپک زده بود؟!
  آیا خود این محصول به جای درمان، تولید بیماری نمی کند؟!
  ضمناً بفرمائید استفاده از روغن شحم گاو چه مزایائی دارد؟
  ممنون.

 3. سلام.ببخشید.وقتی طب اسلامی هست،و سایت هم اسلامی،چرا عکس دکتری زنی بدون حجاب سر و خارجی می گذارید.
  اصلاح کنید.
  طب از اسلام است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید شما خالی می باشد.
بله خیر