درمان ورم های سرطانی – فروشگاه طب اسلامی

درمان ورم های سرطانی

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%B1%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

 

امروزه درمان بیماری‌ هایی مثل سرطان به سختی صورت می‌ گیرد و در صد زیادی از مبتلایان به این بیماری در نهایت می‌ میرند، در طب اسلامی درمان‌ هایی برای ورم‌ های سرطانی ذکر شده است.

در آیه آخر سوره حشر: «لو انزلنا هذا القرآن على جبل لرأيته خاشعا متصدعا من خشية الله وتلك الامثال نضربها للناس لعلهم يتفكرون هو الله الذي لا إله إلا هو عالم الغيب والشهادة هو الرحمن الرحيم هو الله الذي لا إله إلا هو الملك القدوس السلام المؤمن المهيمن العزيز الجبار المتكبر سبحان الله عما يشركون هو الله الخالق البارئ المصور له الاسماء الحسنى يسبح له ما في السموات والارض وهو العزيز الحكيم».

در روایت آمده که شخص بیمار این آیات را بخواند سپس آب دهان خود را سه بار بر ورم بریزد.(صد مرتبه در روز).

روایت دیگری از امام صادق (ع) آمده:

«همانا این آیه (آیه آخر سوره حشر) درمان است برای هر ورمی که در بدن است و ترس از آن است که منجر به بیماری سخت شود، در حال طهارت این آیات را بخوان و زمانی که برای ادای نماز واجب وضو می‌ گیری این آیات را برای ورم بخوان، هم قبل از نماز هم بعد از نماز، اگر این کار را به این ترتیب که گفتیم انجام دادی ورم از بین می‌ رود».

در روایت دیگری از امام باقر(ع) آمده: «چاقویی را بردارید و بر محل ورم مرور دهید و این رقیه را بخوانید، بسم الله ارقيك من الجد والحديد ومن امر العود ومن الحجر الملبود ومن عرق العاقر ومن ورم الاخر ومن الطعام وعقده ومن الشراب وبرده امض باذن الله الى اجل مسمى في الانس والانعام بسم الله فتحت وبسم الله ختمت، سپس این چاقو را در زمین فرو کن».

روش دیگر دعایی است که از بلد الأمین نقل شده که از امام صادق(ع) نقل می‌ کند: کسی که بیمار شده هر روز صبح چهل بار بگوید «بسم الله الرحمن الرحيم، الحمد لله رب العالمين، حسبنا الله ونعم الوكيل، تبارك الله إلى آخر مافي الاصل» سپس با دستش محل بیماری را مسح کند. صاحب بلد الأمین می‌ گوید که پدرم خیلی به این روایت مقید بود، و این دعا را هر روز چهل مرتبه می‌ خواند، زیرا او با خانمی ازدواج کرده بود و آن خانم مبتلا به این ورم شده بود و پدرم این دعا یادش آمد و برایش خواند و او درمان شد، و پدرم به این دعا معتقد گشت و مرتب آن‌ را می‌خوان.


در روایت دیگری آمده: اسماء دختر ابوبکر مبتلا به ورم در سر شده بود و او را نزد پیامبر(ص) آوردند، پیامبر از روی پارچه پیراهن دستش را بر سر و صورت این دختر قرار داد و این دعا را خواند «بسم الله، أذهب عنها سوءه وفحشه بدعوة نبيك الطيب المبارك المكين عندك، بسم الله» و به او امر کرد که این دعا را بخواند و او درمان شد.

این مطالب را نیز ببینید!

بیماری دُمَل و جوشِ بدن

  در روایتی پیامبر (ص) می فرماید: «ولا تكرهوا الدماميل فإنها أمان من البرص». «از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید شما خالی می باشد.
بله خیر