درمان ورم‌ های سرطانی – فروشگاه طب اسلامی

درمان ورم‌ های سرطانی

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%B1%D9%85%E2%80%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

 

امروزه درمان بیماری‌ هایی مثل سرطان به سختی صورت می‌ گیرد و در صد زیادی از مبتلایان به این بیماری در نهایت می‌ میرند، در طب اسلامی درمان‌ هایی برای ورم‌ های سرطانی ذکر شده است.

 

اولین درمان چهار آیه آخر سوره حشر است:

«لو انزلنا هذا القرآن على جبل لرأيته خاشعا متصدعا من خشية الله وتلك الامثال نضربها للناس لعلهم يتفكرون هو الله الذي لا إله إلا هو عالم الغيب والشهادة هو الرحمن الرحيم هو الله الذي لا إله إلا هو الملك القدوس السلام المؤمن المهيمن العزيز الجبار المتكبر سبحان الله عما يشركون هو الله الخالق البارئ المصور له الاسماء الحسنى يسبح له ما في السموات والارض وهو العزيز الحكيم». در روایت آمده که شخص بیمار این آیات را بخواند سپس آب دهان خود را سه بار بر ورم بریزد. ما هم به کسانی که سرطانی هستند سفارش می‌کنید حداقل روزی صد مرتبه این آیات را بخوانند.

روایت دیگری از امام صادق (ع) آمده: همانا این آیه (آیه آخر سوره حشر) درمان است برای هر ورمی که در بدن است و ترس از آن است که منجر به بیماری سخت شود، در حال طهارت این آیات را بخوان و زمانی که برای ادای نماز واجب وضو می‌ گیری این آیات را برای ورم بخوان، هم قبل از نماز هم بعد از نماز، اگر این کار را به این ترتیب که گفتیم انجام دادی ورم از بین می‌ رود. البته سرطان‌ هایی که ورم ندارند درمان‌ های متفاوتی دارد.

در روایت دیگری از امام باقر (ع) آمده: «چاقویی را بردارید و بر محل ورم مرور دهید و این رقیه را بخوانید «بسم الله ارقيك من الجد والحديد ومن امر العود ومن الحجر الملبود ومن عرق العاقر ومن ورم الاخر ومن الطعام وعقده ومن الشراب وبرده امض باذن الله الى اجل مسمى في الانس والانعام بسم الله فتحت وبسم الله ختمت» سپس این چاقو را در زمین فرو کن».
همین روایت را شیخ طبرسی هم نقل می‌کند با اندکی تفاوت در دعا.

روش دیگر دعایی است که از بلد الأمین نقل شده که از امام صادق (ع) نقل می‌ کند: کسی که بیمار شده هر روز صبح چهل بار بگوید «بسم الله الرحمن الرحيم، الحمد لله رب العالمين، حسبنا الله ونعم الوكيل، تبارك الله إلى آخر مافي الاصل». سپس با دستش محل بیماری را مسح کند. صاحب بلد الأمین می‌ گوید که پدرم خیلی به این روایت مقید بود، و این دعا را هر روز چهل مرتبه می‌خواند، زیرا او با خانمی ازدواج کرده بود و آن خانم مبتلا به این ورم شده بود و پدرم این دعا یادش آمد و برایش خواند و او درمان شد و پدرم به این دعا معتقد گشت و مرتب آن‌را می‌خواند.

در روایت دیگری آمده: اسماء دختر ابوبکر مبتلا به ورم در سر شده بود و او را نزد پیامبر (ص) آوردند، پیامبر از روی پارچه پیراهن دستش را بر سر و صورت این دختر قرار داد و این دعا را خواند «بسم الله، أذهب عنها سوءه وفحشه بدعوة نبيك الطيب المبارك المكين عندك، بسم الله». و به او امر کرد که این دعا را بخواند و او درمان شد.

 

یکی دیگر از درمان‌ ها که در روایات نقل شده، ثفاء می‌باشد:

ثفاء به زنیان، خردل و تخم شاهی معنی شده‌است اما آنچه که ما بررسی کرده‌ ایم به احتمال زیاد منظور همان زنیان است ولی برای احتیاط می‌ توان از هر سه استفاده کرد، یا هر سه را با هم به بیمار بدهند و یا پشت سرهم، یکی پس از دیگری. ابن عباس از پیامبر (ص) روایت می‌ کند: «الثفاء دواء لكل داء ولم يداو الورم والضربان بمثله».

« ثفاء درمان هر دردی است، ورم و ضربان با هیچ دارویی بهتر ثفاء درمان نمی‌ شوند».

توضیحات و خرید داروی کنسل / ثفا (کلیک کنید)

 

درمان دیگر برای ورم‌ های سخت سکبینج است:

نوعی صمغ است که البته قیمتش هم زیاد است که باید هر شب به اندازه یک قاشق مربا خوری از آسیاب شده آن خورده شود. می‌ توان سکبینج را با ثفاء که زنیان است، به عنوان داروی سرطان مصرف کرد.

این مطالب را نیز ببینید!

درمان سرطان پوست

  اولین درمان یک دعا است: امام رضا (ع) می‌ فرمایند: «یکی از دختران ما …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید شما خالی می باشد.
بله خیر