گرفتن عضلات پا و درد پا – فروشگاه طب اسلامی

گرفتن عضلات پا و درد پا

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D8%B9%D8%B6%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%A7-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%A7.jpg

 

گرفتن عضلات پا و درد پا در خواب می تواند ناشی از سه علت باشد:
1- آمونیوم از سلول خارج نمی شود.
2- اختلالات الکترونیکی وجود دارد.
3- اوره خون بالا.

این ها موجب بی قراری پا در خواب می شود، برای درمان باید اوره ی خون را کم کرد. از انگور هر هشت ساعت یک خوشه میل کرد، ازگیل چهار تا پنج عدد. هر بیست و چهار ساعت یک قاشق چای خوری، هر شش ساعت یک لیوان آب و یک لیوان آب جوش ولرم به صورت مکیدنی، کاهو بدون سس و یک عدد لیمو شیرین به همراه ناهار و شام، هم چنین باید از چیزهایی که اوره خون را بالا می برد پرهیز کند مثلا ادرار را نگهداری نکند و از نوشابه های گازدار و آب میوه های شیمیایی پرهیز کند.
اگر گرفتن عضلات پا به سبب اختلالات الکترونیکی در بدن باشد می تواند عسل آویشن را در آب سرد عادی یا آب جوش ولرم مخلوط کرده بنوشد. هم چنین از جوشانده آویشن یا جوشانده سبزی ریحان کوهی مصرف نماید.
اگر گرفتن عضلات به سبب کمبود کلسیم موجود در خون باشد که گفتیم نود و هفت درصد کلسیم بدن در استخوان ها است و سه درصد آن در گردش خون است. اگر کلسیم خون کم شود، خون آن را از سطح استخوان بر می دارد در نتیجه فرد دچار پوکی سطح استخوان می شود. برای حل این مشکل می توان از سنجد و یا سویق استفاد کرد.
در کم خونی داسی شکل باید از مخلوط سه شیره (خرما، انگور و توت) استفاده کرد و یا از شیر عسل و شیر خرما و یا بعد از غذا از هفت عدد خرما استفاده کرد.

– اگر کم خونی به سبب فقر آهن است باید خرما، عسل و سیب در جیره ی غذایی فرد موجود باشد.

– اگر کم خونی به سبب فقر اسید فولیک است باید از لبو، کاهو، سبزی خرفه و برگ های سبز استفاده کرد.

– اگر کم خونی به سبب فقر ویتامین بی دوازده است باید از سر دست گوسفند و گوشت قرمز استفاده کرد.

این مطالب را نیز ببینید!

درمان فاصله بین مهره ها

  درمان فاصله بین مهره ها بر اساس روایات و احادیث پزشکی توسط حضرت آیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید شما خالی می باشد.
بله خیر