درمان سیاتیک در طب اسلامی – فروشگاه طب اسلامی

درمان سیاتیک در طب اسلامی

http://www.darooeslami.com/wp-content/uploads/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D8%B7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C.jpg

 

چگونگی درمان  سیاتیک با  ناخن در طب اسلامی

شاید یکی از نسخه های خیلی جالب در روایات و طب اسلامی همین نسخه مجانی و عجیب باشد.

تا به حال زیاد شنیده ایم که شخصی برای سیاتیک عمل کرده حتی شاهد بوده ایم که اشخاصی چندین بار عمل کرده اند اما فایده ای هم نداشته. اما با این نسخه  درمان شده اند.

اما مقداری باید بررسی شود که این درمان و دیگر درمان هایی که در طب اسلامی به دست ما رسیده اند چه مکانیزمی دارند.

در بررسی های انجام شده معلوم شده است که سر انگستان دست و پا بیشترین انرژی را دارند. و اگر در توصیه های اسلامی توصیه به خوردن غذا با دست داریم به همین خاطر است. چرا که با دست خوردن غذا و استفاده از این انرژی تاثیری در هضم غذا هم خواهد داشت.

حال وقتی ناخن های دست و پا که مدتی این انرژی را کسب کرده اند روی محل مورد نظر قرار دهیم تاثیر خوبی بر روی درد محل خواهد داشت.

این نکته مهم (استفاده از ناخن) که در روایت بیان شده با استفاده ای که در تجربیات به دست آمده برای درمان دیسک کمر و دیسک گردن هم تاثیر زیادی داشته است.


روش درمان سیاتیک با ناخن:

ناخن های دست و پا را می گیرید و روی ران پایی که درد دارد میگذارید و با چسب (چسب پارچه ای که داروخانه ها دارند بهترین مورد است) می چسبانید و تا دو یا سه روز بماند و بعد باز کنید.

 

این مطالب را نیز ببینید!

توضیح در مورد پوکی استخوان

  پوکی استخوان یا بیماری استئوپروز از جمله بیماری های خاموش است (مانند قند خون) …

3 دیدگاه‌ها

  1. سلام
    میشه لطفا شماره ای ،آدرسی از شاگردان استاد تبریزیان که توی قم هستن بهم بدید؟من خیلی درددارم چندماهم سغی کردم ازاستادتبریزان نوبت بگیرم امانوبتم نشده،میخوام برای بارداری اقدام کنم بااین پادردوکمردردوگردن دردخیلی سخته،
    کمکم کنید لطفا

  2. سلام استاد عزیز 29 ساله هستم چندسالی هست آسیب دیدگی کمر دارم و مهره و پایین کمر و پشت پاهام درد میکند به طوری که بی حس میشوند با این مسئله چکار کنم چه نسخه ای تجویز میفرمایید ممنون.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید شما خالی می باشد.
بله خیر